1:1
- : -
FBC Lomnice

SC Podještědí Český Dub - FBC Lomnice 6:7
7. Jakub Švarc, 8. Petr Smrkovský, 11. Stanislav Pokorný, 12. Dominik Bolina, 16. Stanislav Pokorný, 42. Stanislav Pokorný - 17. Tomáš Martin Matušů, 18. Tomáš Martin Matušů, 22. Jakub Jaroš, 25. Tomáš Martin Matušů, 28. Ondřej Šádek, 29. Martin Kunst, 35. Jakub Pěnička; rozhodčí: Josef Kubát - Tomáš Novotný; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vladimír Glaser 17 - Jan Diviš 13; po třetinách: 4:0, 1:6, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 17:9
45:00
44:16
Vyloučen hráč #24 Ondřej Šádek družstva FBC Lomnice na 2 minuty za nesportovní chování.
44:16
Lomnický Ondřej Šádek si odpykává trest za svojí střídačku.
43:50
Tlak Dubu se zvyšuje.
41:56
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #10 Jakub Švarc (6:7).
41:56
Teď už ovšem mají domácí fanoušci důvod k radosti. Stanislav Pokorný po nahrávce z prostoru za brankou skóruje. Rozdíl jedné branky.
38:53
Vyloučen hráč #37 Matěj Volejník družstva FBC Lomnice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:53
Lomnice vyloučena, Dub bude mít šanci k zlepšení svého postavení v utkání.
37:53
Nervozita stoupá, emoce jsou neustále k vidění.
35:43
Hra byla přerušena kvůli úklidu hrací plochy. Pořadatelé zvládli vše vyřešit bez problému.
34:22
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #2 Jakub Pěnička bez asistence (5:7).
34:22
Lomnický Pěnička přesnou střelou zvyšuje náskok svého družstva.
33:04
Hráči Českého Dubu se probudili a srovnávají s Lomnicí krok.
31:30
Vypadá to, že bude v pořádku. Momentálně je v péči zdravotnice.
31:26
Lomnický borec letěl vzduchem po kontaktu s domácím gólmanem. Hra je přerušena.
30:55
Domácí 10 netrefuje před odkrytou bránou balón.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:34
30:00
29:59
Shrnutí druhé třetiny: Lomnice vývoj utkání otočila o 180 stupňů a Český Dub nepustila skoro k míčku.
28:22
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #41 Martin Kunst, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (5:6).
27:51
Po dlouhé době se ozývají fanoušci domácích.
27:07
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #24 Ondřej Šádek, asistoval #37 Matěj Volejník (5:5).
26:26
Martin Cerman nám předvedl krásného kozáčka, když v dřepu netrefil nohou balón. Tleskáme.
26:05
Lomničtí jsou jako krokodýl, který svou kořist chytne do zubů a nepustí.
24:23
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #71 Luděk Kobrle (5:4).
24:23
Gól, který byl cítit, přišel a po přetlačované před brankou skončil v síti.
23:50
Po dlouhé odmlce se i Dub usídlil na polovině soupeře na cvhíli. Ale jen na malou chvíli.
23:30
Lomnice utahuje smyčku kolem českodubské branky a gól je cítit ve vzduchu.
21:21
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #87 Jan Jaroš (5:3).
21:05
Dub se nemůže vymanit z tlaku Lomnice. Ani jejich brejky nevychází podle plánu.
19:10
Borci z Lomnice se rozhodli zvrátit stav utkání a buší do vrat, které před svou svatyní postavili domácí.
17:37
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #2 Jakub Pěnička (5:2).
16:35
16:35
Tomáš Matušů nachytal gólmana Dubu na švestkách, když obkroužil bránu a zavezl míč k tyči.
15:43
Timeout FBC Lomnice
15:43
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný z trestného střílení (5:0).
15:43
Stanislav Pokorný blafákem na bekhend překonal gólmana soupeře.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 18:17
15:00
14:40
Krásnou nahrávku vyslal hráč č. 11 z týmu Lomnice, ale hráče před odkrytou bránou nenašel.
12:02
Vyloučen hráč #2 Tomáš Eichler družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za sekání.
11:50
Šance jsou na obou stranách, ale Český Dub je efektivnější v zakončení.
11:39
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #11 Dominik Bolina, asistoval #92 David Rechcígl (4:0).
10:42
Hra přerušena, zranění lomnického hráče.
10:01
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #92 David Rechcígl (3:0).
09:36
Český Dub si nedokáže vytvořit tlak během přesilové hry.
08:58
Upravujeme rčení "basa tvrdí muziku" na "hráči tvrdí hru".
08:04
Vyloučen hráč #66 Tomáš Martin Matušů družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
07:30
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #58 Petr Smrkovský, asistoval #99 Stanislav Pokorný (2:0).
06:52
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #10 Jakub Švarc, asistoval #58 Petr Smrkovský (1:0).
06:52
Jakub Švarc po nahrávce z první trefuje odkrytou bránu.
04:39
Domácí 99 prošel mezi třemi hráči hostů, zakončil, ale míč brankovou čáru těsně nepřekročil.
03:55
Šance Lomnice 2 vs. 1 končí mimo bránu.
01:28
Číslo 4 domácích z prostoru "mezi kruhy" netrefuje.
00:35
Hráč Lomnice číslo 11 končí za mantinelem.
00:01
Po jednozápasové odmlce Vás vítám u dalšího komentovaného zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Tomáš Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lomnice:
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: Roman Maňák, Tomáš Eichler, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský, Jakub Švarc