0:4
0:1
- : -

Viking TJ Kobylisy B - Horní Počernice Orka B 0:11
4. Ivan František Kuchař, 7. Ivan František Kuchař, 8. Šimon Mestek, 10. Vítek Švácha, 12. Ivan František Kuchař, 12. Milan Soukup, 18. Matyáš Veber, 18. Milan Soukup, 20. Šimon Mestek, 21. Ivan František Kuchař, 30. Karel Kicherer; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Lukáš Procházka 18, Matyáš Rychetský 11 - Jiří Rejman 7; po třetinách: 0:6, 0:4, 0:1;
36:00
Střely ve 3. části: 3:13
36:00
31:02
Vyloučen hráč #18 Vítek Švácha družstva Horní Počernice Orka B na 2 minuty za špatné střídání.
29:34
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #20 Karel Kicherer, asistoval #22 Lukáš Dočekal (0:11).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #69 Matyáš Rychetský družstva Viking TJ Kobylisy B
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 2:7
24:00
20:33
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #32 Ivan František Kuchař, asistoval #3 Petr Halačka (0:10).
19:20
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #4 Šimon Mestek, asistoval #15 Martin Landa (0:9).
17:23
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #55 Milan Soukup, asistoval #3 Petr Halačka (0:8).
17:05
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #98 Matyáš Veber, asistoval #69 Václav Třešňák (0:7).
14:00
Vyloučen hráč #24 Petr Zabloudil družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za vražení zády.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 2:20
12:00
11:51
11:39
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #32 Ivan František Kuchař, asistoval #98 Matyáš Veber (0:5).
09:32
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #18 Vítek Švácha, asistoval #22 Lukáš Dočekal (0:4).
07:18
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #4 Šimon Mestek, asistoval #69 Václav Třešňák (0:3).
06:15
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #32 Ivan František Kuchař, asistoval #15 Martin Landa (0:2).
03:33
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #32 Ivan František Kuchař bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů Horní Počernice Orka B:
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy B: brankář: Matyáš Rychetský; hráči v poli: Šimon Jirásek, Lukáš Frantík, Šimon Svoboda, Filip Kobliha, Petr Zabloudil