0:1
3:2
- : -

DDM Stod - Pohodový 100D - Panthers Praha 3:4
27. Martin Mička, 29. Martin Mička, 36. Ondřej Plocar - 4. Daniel Černý, 14. Jan Kudela, 35. Daniel Černý, 36. Jan Kudela; rozhodčí: Tomáš Novák - Jaroslav Tichý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Josef Capoušek ? - Jan Veselka ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:2;
36:00
Střely ve 3. části: 13:12
36:00
35:52
Timeout DDM Stod - Pohodový 100D
35:52
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil #68 Ondřej Plocar, asistoval #22 Petr Kudrnovský (3:4).
35:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #21 Jan Kudela, asistoval #12 Daniel Černý (2:4).
34:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Daniel Černý, asistoval #10 Kamil Sedlák (2:3).
30:14
Vyloučen hráč #46 Dušan Hlaváč družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
28:15
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil #16 Martin Mička, asistoval #22 Petr Kudrnovský (2:2).
26:55
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil #16 Martin Mička, asistoval #85 Jan Mašek (1:2).
25:22
Vyloučen hráč #91 Martin Kubů družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za sekání.
03:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Daniel Černý, asistoval #47 Petr Benedikt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha:
00:00
Line-up domácích DDM Stod - Pohodový 100D: brankář: Josef Capoušek; hráči v poli: Ondřej Plocar, Luděk Šantora, Petr Volák, Petr Kudrnovský, Jan Mašek