2:1
1:6
- : -

Viking TJ Kobylisy - SOKOLI Pardubice 4:13
1. Jakub Holas, 21. Jáchym Kymla, 22. Matěj Král, 33. Jakub Holas - 5. Filip Záhrobský, 10. Jakub Šimák, 12. Jan Vosáhlo, 13. Tomáš Hanousek, 13. Jakub Šimák, 15. Michal Jeřáb, 29. Tomáš Hanousek, 33. Filip Záhrobský, 35. Tomáš Hanousek, 39. Ota Černohorský, 42. Jan Vosáhlo, 42. Matyáš Oliva, 45. Tomáš Hanousek; rozhodčí: Vít Žebra - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Bydžovský 8 - Vít Pomajzl 5; po třetinách: 1:6, 2:1, 1:6;
44:59
Komentář Kobylis:  Už jsou v naší hře pasáže, kdy můžeme být spokojeni, nicméně Pardubky jsou v tomto koši omylem. My nejsme v zakončení zabijáci a to nás dost sráží. Přeji Pardubicím aby se jim v prvním koši dařilo. Díky
44:59
Komentář trenéra  hostí Tomáše Krejčího. Toto utákní se nám první dvětřetiny vůbec nepovedlo naše hra byla nekoncentrovaná a nepřesná. Těchto dvoutřetin se musíme vyvarovat v dalších zápasech. 3. třetina splňovala naše parametry. Musím pochválit soupeře za odvážný presing, který nám dělal velké problémy a přeji mu ať se jim daří v dalších zápasech.
44:01
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Tomáš Hanousek, asistoval #60 Michal Jeřáb (4:13).
41:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matyáš Oliva, asistoval #48 Tomáš Hanousek (4:12).
41:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #67 Jan Pek (4:11).
38:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #5 Jakub Šimák (4:10).
34:45
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Tomáš Hanousek bez asistence (4:9).
32:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #5 Jakub Šimák (4:8).
32:00
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #54 Jakub Holas bez asistence (4:7).
31:21
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Rychetský družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:9
30:00
28:59
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Tomáš Hanousek, asistoval #39 Jan Vosáhlo (3:7).
28:05
Vyloučen hráč #9 Filip Záhrobský družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:55
Vyloučen hráč #98 Matyáš Oliva družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
21:05
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #99 Matěj Král, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (3:6).
20:12
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #36 Marek Dostál (2:6).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:12
15:00
14:18
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #67 Jan Pek (1:6).
12:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #5 Jakub Šimák, asistoval #7 Michal Puchner (1:5).
12:11
11:42
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #48 Tomáš Hanousek (1:3).
09:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #5 Jakub Šimák, asistoval #9 Filip Záhrobský (1:2).
04:08
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #7 Michal Puchner (1:1).
00:53
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #54 Jakub Holas, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (1:0).