0:4
5:5
- : -

FbC Aligators - Tatran Střešovice 6:13
1. Pavel Zbořil, 52. Pavel Zbořil, 52. Tomáš Líznar, 57. Pavel Zbořil, 60. Pavel Zbořil, 60. Radim Fila - 6. Dalibor Švéda, 15. Jakub Slavík, 19. Ondřej Němeček, 20. Lukáš Macháček, 25. Milan Meliš, 30. Martin Mühlfait, 32. Milan Meliš, 34. Adam Tlapák, 43. Adam Tlapák, 47. Martin Pánek, 48. Bohumil Piskáček, 50. Dalibor Švéda, 51. Vojtěch Panuška; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 162; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 15, David Nečas 9 - Tomáš Jurco 14, Jan Buzík 10; po třetinách: 1:4, 0:4, 5:5;
Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí):
Chtěl bych poděkovat celému štábu aligátorské rodiny za dnešní den. Myslím hráče, diváky, trenéry, rozhodčí i pořadatelský stolek. Byla to spanilá jízda, kterou ukončil senzační Tatran. Děkujeme soupeři za kvalitní video materiál, ze kterého můžeme čerpat do budoucna v lize. Naše první vstřelená branka zápasu byla paradoxně cestou k záhubě. Od 15. minuty 1. třetiny jsme odešli fyzicky, nedokázali jsme aplikovat taktické fauly do hry a soupeř vždy dokázal střídat na balónku. Chtěli jsme se prezentovat ofenzivní hrou, a to se nám podařilo, v obraně však nacházíme spoustu mezer, které mohou být kritické při hře v lize. Jak se říká "Nedráždi Tatran bosou nohou, nebo přijede s A týmem". V neděli pokračujeme Horní Suchou. HOU HOU ALI. Cesta do superligy tudy nepovede. Příště nám dejte Otrokovice, rozhodne prodloužení. Komentování poháru jsme si velmi užil, děkuji všem mým i zapisovatelovým obdivovatelům, jistě jsou našimi fanoušky.
Komentář hostů Beneš Luděk (Trenér):
V parádní atmosféře, otevřené utkání, ve kterém jsme 50 minut odehráli ve slušné kvalitě. Závěrečná korekce výsledku byla odměnou domácímu týmu za výbornou hru. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 14:14
60:00
59:42
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #71 Radim Fila, asistoval #7 Tomáš Líznar (6:13).
59:42
Líznar skvěle našel Filu a ten rozvlnil Buzíkovu síť
59:14
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (5:13).
59:14
Brácha na mě, já na bráchu. Zbořil a Gregr jako nerozlučná dvojka dávají pátou branku domácího celku
56:30
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #68 Ondřej Lorenc (4:13).
56:30
GOL GOL GOL. Zbořil si i přes zlomenou čepel při střele připisuje hattrick
55:06
Veselý skvěle vybojoval míček od Piskáčka, ale následující střela se mu svezla až do protějšího rohu
51:49
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #89 Tomáš Jedlička (3:13).
51:49
Líznar prokazuje že si stále ještě rozumí s mladými hráči a po krásné nahrávce Jedličky si připisuje skvělou branku
51:31
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #8 Patrik Jedlička (2:13).
51:31
Zbořil parádně překonal Buzíka apřipisuje si dnes druhou branku
50:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #97 Jakub Slavík (1:13).
50:05
Panuška si po krásné přihrávce Slavíka připisuje premiérovou branku v dresu A týmu Tatranu
49:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #5 Adam Tlapák (1:12).
49:23
Tatran potvrzuje svoji formu a Švéda opět navyšuje
48:30
Chmela výborně zkusil vypálit pod levou ruku Buzíka, jen o kousek jeho pokus nevyšel
47:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #12 Filip Eliáš (1:11).
47:29
Piskáček malou fintičkou překonal Nečase a Tatran odskakuje o 10 gólů
46:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #70 Milan Meliš (1:10).
44:10
Vyloučen hráč #87 Dalibor Švéda družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:10
Domácí před přesilovkou využili možnost timeoutu a budou se snažit o návrat do hry
42:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #23 David Šimek (1:9).
42:19
Parádně trefený balon ze vzduchu vysílá pod horní tyč Tlapák
41:32
Nečas parádně chytá každý pokus Tatranu
40:15
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva FbC Aligators na 2 minuty za hrubost.
33:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #79 Martin Pánek (1:8).
33:42
Uklizenej pokojíček. Pánek před prázdnou našel Tlapáka, ten pouze zkušeně doprostřed zametá.
33:00
Hráči Tatranu nedávají domácím vůbec prostor na dýchání
31:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #32 Martin Čermák (1:7).
31:00
Střídání brankáře. Nový brankář #34 Jan Buzík družstva Tatran Střešovice
30:25
Líznar zkusil po vzoru Ladislava Dufka vypálit z první ve vzduchu a jeho pokus pouze o milimetry míjí brankovou konstrukci Jurca
29:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #16 Martin Mühlfait, asistoval #5 Adam Tlapák (1:6).
29:26
Tiki-taka Tatranu Střešovice musela skončit gólem a tak se i děje. Muhlfait je jejím autorem
27:30
Rychlý skvělým výhozem nalezl Zouhara, ten pouze balónek promáchl a v souboji v rohu o něj přišel
27:10
Zbořil skvěle zblokal Slavíkovu střelu
25:32
Gregr zkušeně zkoušel překonat Jurca, ten avšak netradiční sortou pohybů jeho pokus zhatil
24:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #8 Jonáš Kreysa (1:5).
24:23
Kreysa zadovkou nalezl Meliše a ten nechytatelně nad nohu zaskočil Rychlého
23:23
Vyloučen hráč #68 Ondřej Lorenc družstva FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
20:23
Vyloučen hráč #12 Filip Eliáš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
20:23
Domácí získávají velkou výhodu v podobě přesilové hry
20:01
Úvodní buly druhé třetiny jde domácímu celku
20:00
20:00
Hráči obou týmů už se shromažďují na hrišti a druhá třetina za malou chvíli započne
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Lukáš Macháček, asistoval #32 Martin Čermák (1:4).
19:40
Čermák svižnou přihrávkou před bránu nalezl Macháčka a ten se z bezprostřední vzdálenosti nemýlil.
18:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #97 Jakub Slavík (1:3).
18:12
Němeček je kanonýr. Neskutečnou střelou od poloviny vymetá pavučiny v brance Rychlého a zvyšuje vedení hostujícího týmu
16:44
Zbořil zkusil vypálit ihned po založení protiútoku, ale pro Jurca takové střely nepředstavují žádné nebezpečí
15:45
Meliš skvěle pálí od mantinelu, ale Rychlého nezaskočil
14:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #97 Jakub Slavík, asistoval #12 Filip Eliáš (1:2).
14:08
Nešlo nic. Slavík po skvělé rozehrávce Eliáše zabíjí dvacet nad led a posunuje svůj tým do vedení.
11:57
Líšeňský místostarosta FIlip Konstant hledal svého mentora Lukáše Gregra, nicméně Jurco opět skvělým zákrokem drží svůj tým
10:08
Němeček bravurně rozdává míčky z obrany a vytvořil několik útočných šancí pro hostující tým
08:10
Domácí fanoušci jsou dnes neskuteční, atmosféra v hale je naprosto perfektní
06:30
Jedlička neskutečně umyl Němečka u mantinelu a nelezl volného Lorence, ten trefil prvního obránce a Tatran jde do protiútoku
05:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #79 Martin Pánek (1:1).
05:55
Pánek přesně nalezl Švédu a ten dorovnává stav
05:05
Meliš od půlící čáry natáhl svou střelu pouze do brankové konstrukce Rychlého
04:01
Čermák zkusil vypálit po krásné krosovce Macháčka, nicméně Rychlý stihl zakročit
03:08
Tomáš Jurco brilantním pohybem rukou zabránil dalšímu gólu Pavla Zbořila
02:20
Gregr parádně zachytil protiútok hostujících, Dlouhý bohužel nedokázal přihrávku před bránu Jurca využít
01:16
Kreysa diktuje pres na polovině domácích
00:30
Branku družstva FbC Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #69 Roman Svoboda (1:0).
00:30
Svoboda brilantně zabránil přihrávce Němečka, rozdal na Zbořila a ten na teploměr pálí bez chyby. Domácí jdou do vedení
00:01
Úvodní buly jde hostujícímu celku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Ondřej Němeček, Jakub Slavík, Filip Eliáš, Bohumil Piskáček, David Šimek
00:00
Line-up domácích Aligators: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Viktor Kejík, Roman Svoboda, Ondřej Lorenc, Matyáš Zouhar, Pavel Zbořil
00:00
Zdravím všechny florbalové samuraje a fanoušky drobného hazardu, dnes na hale v Křenovicích domácí FbC Aligators hostí veleznámý pražský celek Tatran Střešovice. Domácí do tohoto souboje jdou v roli velkého outsidera což potvrzují i kurzy různých sázkových společností, nicméně jejich dravost a touha po cenném skalpu by mohla Tatran zaskočit. Přejeme příjemný zážitek a hezkou podívanou na online přenosu obohaceného o komentář.