3:2
7:4
- : -

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 14:6
6. Filip Forman, 7. Dominik Šimáně, 7. Sebastian Rod, 16. Daniel Cabejšek, 28. Jakub Buršík, 32. Sebastian Rod, 32. Adam Růžek, 43. Jan Malič, 44. Daniel Cabejšek, 45. Jan Malič, 50. Kryštof Krbec, 51. Daniel Cabejšek, 56. David Veleba, 57. Filip Forman - 30. Šimon Soukup, 33. Lukáš Pešat, 41. Lukáš Pešat, 46. Lukáš Herblich, 48. Dominik Klimscha, 56. Šimon Kuczera; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:1 + Michal Sládek 5; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 46 - Jan Binder 7, Jan Klinka 32; po třetinách: 4:0, 3:2, 7:4;
Komentář domácích:
60:00
Střely ve 3. části: 24:16
60:00
59:23
Utkání se už poklidu dohrává. Bohemka v přesilové hře.
57:37
Vyloučen hráč #43 Michal Sládek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 5 minut za hrubost.
57:19
V oslabení se prosazuje Forman.
56:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #7 Patrik Šebek (14:6).
56:10
Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
55:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #18 Dominik Klimscha (13:6).
55:34
Druhou šanci už Veleba využil.
55:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #60 David Veleba, asistoval #21 Jakub Buršík (13:5).
55:08
Veleba v dobré šanci, ale jeho první gól mu zatím není přán.
52:46
Druhá lajna domácích dnes hraje velmi dobré utkání a Cabejšek se hnad do další šance.
50:56
Čihák po kombinaci celé lajny namířil svojí střelu jen do břevna.
50:22
Cabejšek korunuje svůj dnešní výkon třetí brankou, kdy si bez problémů poradil sám před brankou.
50:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Daniel Cabejšek, asistoval #97 Peter Hrabčák (12:5).
49:57
Důraz na brankovišti a trefuje se Kryštof Krbec.
49:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Kryštof Krbec, asistoval #38 Jan Malič (11:5).
47:59
Přesilovka se domácím moc nepovedla. Klimscha se prosazuje pěknou individuální akcí.
47:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Dominik Klimscha, asistoval #43 Michal Sládek (10:5).
46:23
První přesilovka pro domácí. Soukup si jde odpočinout za sekaní na Maliče.
46:10
Vyloučen hráč #15 Šimon Soukup družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
45:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #17 Marek Lípový (10:4).
44:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #21 Jakub Buršík (10:3).
43:51
Cabejšek si hezkou kličkou položil brankáře a pohodlně skóruje do prázdné.
43:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #22 Daniel Cabejšek bez asistence (9:3).
42:43
Malič nádherně ze středu nekompromisně zatloukl míček do branky.
42:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (8:3).
41:33
Třetí lajna Bohemky nyní pod velkým tlakem Ostravy.
40:12
Třetí třetina začíná přesilovkou Ostravy, kterou využívá Pešat.
40:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #46 Šimon Kuczera (7:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:22
40:00
38:49
Vyloučen hráč #97 Peter Hrabčák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za opakované přestupky.
37:41
Klimscha teď prověřil Zavřela, který ale zatím chytá velmi dobré utkání.
35:10
První lajna domácích nyní zavřela hosty na své polovině, ale nevytvořila si brankovou příležitost.
32:20
31:51
Dvě branky rychle za sebou, nejprve se výborně uvolnil Rod a následně od mantinelu se prosazuje Růžek
31:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #99 Dominik Šimáně (7:1).
31:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Sebastian Rod, asistoval #34 Matúš Gajdoš (6:1).
29:57
Pěkná souhra Ostravy a první branka v domácí síti.
29:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #16 Lukáš Herblich (5:1).
29:13
Šebek získal a hned běží do útoku, ale svojí šanci nevyužil.
27:02
Velká chyba v rozehrávce Ostravy a Buršík pohodlně skóruje.
27:00
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
27:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #38 Jan Malič (5:0).
26:41
Druhá třetina je o hodně klidnější než první, oba týmy nyní hrají více rozvážně a volí spíše držení míčku.
24:03
Růžek na hřišti. Bohemka dobře odbránila svoje oslabení.
23:13
Čihákův skvělý blok teď zachranil Bohemku od inkasování.
21:56
První vyloučení zápasu. Růžek si počínal nedovoleně a jde si odpočinout.
21:44
Vyloučen hráč #88 Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
20:21
Druhá třetina začíná tlakem Ostravy, ale Zavřel opět na místě.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:14
20:00
19:59
Poslední závar před brankou a druhá třetina končí za jasného stavu pro Bohemku.
18:02
Klimscha teď se dobře uvolnil na středu, ale Zavřel zatím bezchybný.
16:03
Zatím velká lekce z efektivity, Cabejšek se prosazuje mezi nohy hostujícího brankáře.
15:57
15:13
Třetí lajna dobře napadá a Čihák dobře zakončuje ze středu hřiště.
13:40
Dobrý tlak Bohemky nyní. Gajdoš v pěkné šanci.
12:07
Skvělý Zavřel proti Sládkovi, následně Forman do tyčky.
09:21
Šebek se dobře vrátil a získal míček pro domácí, kteří mohou na míčku vystřídat.
07:01
Rod pěkně nad rameno Bindera, který po necelých sedmi minutách střídá.
06:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Sebastian Rod bez asistence (3:0).
06:19
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Klinka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
06:11
Pěkná kombinace třetí formace domácích. Šimáně dává na 2:0.
06:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #88 Adam Růžek (2:0).
05:21
Forman teď nachytal Bindera na bližší tyčce. Bohemka se ujímá vedení.
05:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #38 Jan Malič (1:0).
04:38
Zatím v zápase nebezpečnější Ostrava. Zavřel si už připsal několik dobrých zákroků.
01:53
První střela Bohemky z hole Šebka končí vysoko nad.
00:31
Úvodní buly pro Ostravu a první střelu zápasu si připisuje Pešat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Šimon Kuczera, Michal Sládek, Daniel Chatrný, Filip Šubert, Lukáš Pešat
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jakub Buršík, Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman, Kryštof Krbec
00:00
Dobrý den vážení diváci, za pár minut nám začne zápas 22. kola Livesport Superligy mezi domácí Bohemkou a hosty z Ostravy. Favoritem jsou domácí, kteří, ale v poslední době neoplývají dobrou formou. Myslím, že dnešní utkání přinese jako vždy hodně branek a emocí.