1:2
1:7
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - TJ Centropen Dačice 3:13
8. Jan Novotný, 24. Radek Vondruška , 55. Václav Bíca - 7. Jan Morávek, 11. Kryštof Kůs, 13. Petr Stejskal, 16. Jan Morávek, 39. Kryštof Kůs, 40. Roman Sedlák, 44. Kryštof Kůs, 49. Lukáš Chmel, 49. Pavel Stejskal, 54. Pavel Gellner, 54. Kryštof Kůs, 57. Roman Sedlák, 60. Petr Novotný; rozhodčí: Petr Holeček - Petr Jindra; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Vališ 20, Jan Doležal 3 - Tomáš Ferdan 9; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:7;
Komentář domácích Novotný Jan (Trenér):
Chvílemi dobrý, celkově špatný. Často nedáš dostaneš, ale objektivně individuální kvalita na straně soupeře. No nic nezbývá než dále pracovat a věřit. Jen malý člověk ma málé cíle.
Komentář hostů Černý David (Trenér):
V zápase jsme dominovali, ale i tak jsme se nevyvarovali chyb, které se nám už vymstily. Děkujeme za hru.
60:00
Střely ve 3. části: 2:13
60:00
59:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #34 Pavel Gellner (3:13).
58:39
Domácí se snaží hosty zatlačit, ale hra se přelévá nahoru dolu.
56:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #78 Jiří Sedláček (3:12).
54:20
Bíca po krásné přihrávce od Vobra vstřílí do odkryté brány.
54:13
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #7 Radek Vobr (3:11).
53:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #55 Petr Novotný (2:11).
53:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #94 Kryštof Kůs (2:10).
52:28
Vyloučen hráč #26 Radek Vondruška družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
51:16
Domácí kombinují v přesilové hře, zatím bez střely na bránu.
50:11
Vyloučen hráč #5 Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
48:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Pavel Stejskal, asistoval #34 Pavel Gellner (2:9).
48:29
Vlastní branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #74 Lukáš Chmel (2:8).
48:29
Střídání brankáře. Nový brankář #48 Jan Doležal družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
43:17
Kůs překonává Vališe z otočky zpoza branky.
43:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #82 Tomáš Kubek (2:7).
41:22
Domácí mají posledních 20 minut na zdramatizování zápasu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:9
40:00
39:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák bez asistence (2:6).
38:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #34 Pavel Gellner (2:5).
38:16
Vališ hasí chyby obránců, zatím úspěšně.
34:35
Mikoláš vybojoval míček, dává na Talíře, ten střílí mimo brankovou konstrukci.
32:36
Hosté se snaží překonat Vališe a mít hru pod kontrolou. Domácí na to odpovídájí a chtějí vyrovnat.
31:50
Trestné střílení družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice neproměnil #70 Václav Křenek.
29:57
Talíř s dobrou myšlenkou v úniku na bránu, bohužel mu ji Pecha překazil.
26:51
Domácí ze standardní situace před bránou, Radek na Radka a nic z toho.
23:27
Kubek neproměnil šanci do odkryté brány a uplatnilo se nepsané pravidlo "Nedáš, dostaneš."
23:26
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #26 Radek Vondruška , asistoval #14 Jakub Talíř (2:4).
21:52
To se podařilo a domácí vybojovali standardku v rohu.
21:31
Domácí brání a snaží se Dačicím překazit rozehru.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:14
20:00
16:54
Řehoř v šanci před Ferdanem, bezúspěšně.
15:43
Hosté po velmi pěkné akci vstřílí gól.
15:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #92 Roman Sedlák (1:4).
14:15
Hosté tlačí v přesilové hře, zatím bez úspěchu.
12:59
Vyloučen hráč #6 Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #5 Petr Stejskal, asistoval #92 Roman Sedlák (1:3).
12:46
Bíca v úniku na brankáře, ale šanci neproměnil. Snažil se ještě z dorážky, bohužel míček do branky nedostal.
10:57
Domácí zkoušejí překvapit ze standardky z rohu na útočné polovině.
10:25
07:30
Hosté střílí gól po křižné přihrávce a domácí hned odpovídají vyrovnávajícím gólem na 1:1.
07:19
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #23 Jan Novotný, asistoval #6 Lukáš Tancer (1:1).
06:10
04:25
Oba týmy se zatím nepouštějí do žádných větších akcí.
00:01
Vážení diváci, vítáme vás u 10. kolo divize. Přejeme příjemný sportovní zážitek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Petr Jindra.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Filip Šlápota, Pavel Stejskal, Jiří Sedláček, Pavel Gellner, Kryštof Kůs
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Lukáš Tancer, David Struška, Jan Novotný, David Řehoř, Václav Bíca