1:2
2:2
- : -

SC Podještědí Č. Dub B - Florbal Liberec 3:5
21. Josef Strouhal, 32. Stanislav Pokorný, 45. Jakub Švarc - 13. Tomáš Horáček, 17. Tomáš Sluťák, 21. Tomáš Erlebach, 35. Tomáš Erlebach, 44. Jan Martínek; rozhodčí: Ladislav Láska - Tomáš Beran; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Roman Drotoš ? - Petr Šťastný ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:2;
45:00
44:22
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #24 Jakub Švarc, asistoval #9 Stanislav Pokorný (3:5).
43:02
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #3 Jan Martínek, asistoval #7 František Christian (2:5).
40:43
Timeout SC Podještědí Č. Dub B
34:10
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #17 Tomáš Erlebach, asistoval #8 Martin Šír (2:4).
32:54
Timeout Florbal Liberec
31:07
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #13 Jiří Libeňský (2:3).
30:00
30:00
26:22
Vyloučen hráč #10 Pavel Urbánek družstva Florbal Liberec na 2 minuty za sekání.
23:07
Vyloučen hráč #9 Stanislav Pokorný družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
20:40
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #89 Josef Strouhal, asistoval #24 Jakub Švarc (1:3).
20:23
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #17 Tomáš Erlebach, asistoval #10 Pavel Urbánek (0:3).
16:49
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #16 Tomáš Sluťák, asistoval #2 Jan Brynda (0:2).
15:00
15:00
12:33
Vyloučen hráč #89 Josef Strouhal družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
12:23
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #18 Tomáš Horáček, asistoval #7 František Christian (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Tomáš Beran.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Liberec:
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Roman Drotoš; hráči v poli: Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský, Jiří Libeňský, David Rubáš, Josef Strouhal