4:3
2:2
- : -

Sportovní klub Fbc Most - BK REAL ROUDNICE n/L 7:7
14. Roman Miškolci, 17. Jakub Lafek Šimandl, 21. Petr Řeháček, 23. Lukáš Ledvina, 27. Josef Libecajt, 37. Petr Řeháček, 41. Roman Miškolci - 8. Jiří Šolta, 12. Daniel Pilař, 17. Ondřej Cvekl, 20. Ondřej Večeř, 22. Jaroslav Gabriel, 36. Jiří Hádek, 43. Štěpán Cvekl; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Klára Svobodová; vyloučení: 3:1 + Richard Hartmann 5 + 5 + ČK1; využití: 1:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Lenko ? - Dominik Whitehead ?; po třetinách: 1:2, 4:3, 2:2;
42:24
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #24 Štěpán Cvekl, asistoval #29 Jiří Hádek (7:7).
40:38
Vyloučen hráč #27 Josef Libecajt družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za hrubost.
40:11
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #10 Petr Řeháček (7:6).
38:35
Vyloučen hráč #18 Daniel Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra na zemi.
36:26
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #19 Roman Miškolci (6:6).
35:00
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Jiří Hádek, asistoval #24 Štěpán Cvekl (5:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:11
30:00
26:10
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #27 Josef Libecajt, asistoval #19 Roman Miškolci (5:5).
25:52
Vyloučen hráč #33 Marek Pohl družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:59
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #7 Lukáš Ledvina, asistoval #10 Petr Řeháček (4:5).
21:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #24 Štěpán Cvekl (3:5).
20:55
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #27 Josef Libecajt (3:4).
19:43
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Večeř, asistoval #24 Štěpán Cvekl (2:4).
16:32
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #16 Jakub Lafek Šimandl, asistoval #8 Jiří Skála (2:3).
16:05
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl bez asistence (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:5
15:00
14:31
Vyloučen hráč #21 Richard Hartmann družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minut za hrubost.
14:31
Vyloučen hráč #21 Richard Hartmann družstva BK REAL ROUDNICE n/L do konce utkání.
13:50
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #33 Marek Pohl (1:2).
11:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař bez asistence (0:2).
08:28
07:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #49 Ondřej Cvekl (0:1).
06:13
Vyloučen hráč #10 Petr Řeháček družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.