3:0
2:4
- : -

FBC Rebels Liberec D - SC Podještědí Č. Dub B 7:10
1. Adam Pejchal, 12. Jiří Sedláček, 24. Adam Pejchal, 25. Jan Bitterlich, 25. Jiří Sedláček, 31. Jiří Sedláček, 43. Lukáš Kysela - 1. David Rubáš, 2. David Rubáš, 5. Jakub Švarc, 7. Jiří Libeňský, 8. Josef Strouhal, 12. Stanislav Pokorný, 39. Josef Strouhal, 40. Jiří Libeňský, 41. Jan Kopecký, 45. Stanislav Pokorný; rozhodčí: Josef Kubát - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Josef Čihula 24 - Jan Sedláček 26; po třetinách: 2:6, 3:0, 2:4;
45:00
Střely ve 3. části: 17:18
45:00
44:49
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný bez asistence (7:10).
42:57
Timeout SC Podještědí Č. Dub B
42:57
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #10 Lukáš Kysela, asistoval #17 Martin Kučera (7:9).
40:24
Timeout FBC Rebels Liberec D
40:24
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #21 Jan Kopecký, asistoval #89 Josef Strouhal (6:9).
39:33
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #13 Jiří Libeňský, asistoval #21 Jan Kopecký (6:8).
38:23
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #89 Josef Strouhal bez asistence (6:7).
30:53
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #13 Jiří Sedláček, asistoval #19 Adam Pejchal (6:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:8
30:00
28:27
Vyloučen hráč #89 Adam Pávek družstva FBC Rebels Liberec D na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:49
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #13 Jiří Sedláček, asistoval #87 Jan Bitterlich (5:6).
24:11
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #87 Jan Bitterlich, asistoval #7 Jan Dlouhý (4:6).
23:44
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #19 Adam Pejchal, asistoval #13 Jiří Sedláček (3:6).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:8
15:00
13:03
Vyloučen hráč #15 David Rubáš družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
11:43
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Josef Strouhal (2:6).
11:07
07:12
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #89 Josef Strouhal, asistoval #27 Jaroslav Šámal (1:5).
06:21
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #13 Jiří Libeňský, asistoval #89 Josef Strouhal (1:4).
04:40
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #24 Jakub Švarc, asistoval #9 Stanislav Pokorný (1:3).
04:40
Vyloučen hráč #87 Jan Bitterlich družstva FBC Rebels Liberec D na 2 minuty za nesportovní chování.
01:50
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #15 David Rubáš bez asistence (1:2).
00:26
00:18
Branku družstva FBC Rebels Liberec D vstřelil #19 Adam Pejchal, asistoval #66 Michal Bezucha (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Jan Sedláček; hráči v poli: David Rubáš, Josef Strouhal, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský, Jiří Libeňský
00:00
Line-up domácích FBC Rebels Liberec D: brankář: Josef Čihula; hráči v poli: Jan Dlouhý, Lukáš Kysela, Martin Kučera, Michal Bezucha, Jan Bitterlich