4:1
4:3
- : -

TJ Centropen Dačice - Pacovští Honzíci 10:5
4. Filip Šlápota, 15. Kryštof Kůs, 25. Daniel Holeček, 26. Daniel Holeček, 30. Kryštof Kůs, 37. Radovan Kubek, 44. Kryštof Kůs, 45. Jan Pecha, 55. Radovan Kubek, 57. Jiří Sedláček - 11. Martin Zadražil, 37. Jan Tomšů, 49. Martin Zadražil, 52. Martin Zadražil, 52. František Zajíc; rozhodčí: Pavel Urbánek - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 16 - Adam Kršek 6, Miroslav Bouška 11; po třetinách: 2:1, 4:1, 4:3;
Komentář domácích Černý David (Trenér):
Soupeř proti nám nasadil taktitku, která nám příliš nesvědčila. I když jsme byli trpěliví a postupně si budovali náskok. Paradoxně v naší herně nejlepší třetí třetině jsme dostali nejvíce gólů. Nicméně 12 bodů z posledních 5 zápasů se počítají a jdeme dál. Děkujeme soupeři za hru a šťastnou bližší cestu domů :-)
Komentář hostů Zajíc Zdeněk (Trenér):
Komentář F. Zajíc: Covid nás neskolí, ale jak nastoupí rýmička, tak se kupí omluvenky. Bohužel jsme v malém počtu hráčů nedokázali konkurovat důraznému soupeři, který využil přesně to, co potřeboval. Nám chybělo lepší zakončení. Zápas jsme ale nezabalili i přes nepříznivý výsledek.
57:43
Vyloučen hráč #17 Karel Vágner družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #8 Pavel Stejskal (10:5).
56:19
Z vlastní poloviny se prosazuje Jiří Sedláček.
54:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #94 Kryštof Kůs (9:5).
54:04
Krásná rána Radovana Kubka. do hroního růžku.
51:50
Pacov dvěma slepenými goly si udržují naději na body.
51:45
Timeout TJ Centropen Dačice
51:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #32 František Zajíc bez asistence (8:5).
51:04
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #88 Martin Zadražil, asistoval #32 František Zajíc (8:4).
49:15
Pavel Stejskal dneska velmi silný v osobních soubojích.
48:36
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #88 Martin Zadražil, asistoval #52 Vítězslav Holub (8:3).
47:18
Z Pacovské střídačky je opět slyšet kritika směr k Tomu Ferdanovi. Ten je ale svými zázroky, nepřibližuje ke dramatu.
44:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #48 Jan Pecha, asistoval #12 Petr Jindra (8:2).
44:42
Dačice si rozebrali soupeře a Jan Pecha v klidu uklízí do prázdné branky.
43:25
Hra se nám ve třetí třetině uklidnila.
43:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #16 Jan Morávek (7:2).
36:45
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (6:2).
36:18
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #88 Martin Zadražil (5:2).
36:18
Nedůraz Dačic před brankou Ferdana přinesl snížení.
35:08
Sedláčkovu střelu se snažil ještě do branky dokopnout Petr Jindra, ale jeho kopací technika není na takové urovni jako jeho florbalové umění.
34:33
Vypadáto, že i druhý golman Pacova není zdravotně v pořádku.
34:16
Vojtěch Bartoň se dostal do zakončeni, ale trefuje pouze tyčku.
30:23
Radovan Kubek ted nesouhlasil s verdiktem rozhodčího a šel si s ním o tom popovídat.
29:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #20 Radovan Kubek (5:1).
29:11
Střídání brankáře. Nový brankář #93 Miroslav Bouška družstva Pacovští Honzíci
25:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #12 Petr Jindra (4:1).
25:12
Pacovští nepřistoupili k Holečkovi a ten v klidu uklízí míček do branky.
24:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček z trestného střílení (3:1).
20:58
Jan Morávek našel volného Kubka, který hodně přestřelil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
19:42
Pavel Stejskal si připravil střelu z výtoče a jen do pravé tyče.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
14:01
Střelička Kryštofa Kůse Krškovi propadla a Dačice tak opět vedou.
14:00
13:41
Hádky na straně Dačic.
13:17
Dačice v plném počtu.
11:17
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Bartoň družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
10:56
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #88 Martin Zadražil, asistoval #94 Jan Tomšů (1:1).
08:28
Zajícova střela doletě až k Ferdanovi, který jí dobře viděl a vyráží jí do rohu.
07:49
Pacovu se nepodařilo přelstít Petra Jindru a Dačice opět na míčku.
07:47
Volný úder Pacova v blízskosti dačické branky.
06:40
Jiří Sedláček málem mohl vyrovnat.
03:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #66 Daniel Holeček (1:0).
03:27
Daniel Holeček vypíchl míček Zadražilovi přímo do běhu Filipu Šlápotovi, který si mazaně poradil s golmanem hostů a backendovou kličkou dává první branku.
02:05
Pavel Stejskal se hádá s rozhodčím Urbánkem.
01:13
Střela Jana Morávka zblokována, z následné další střely neuspěl Pavel Stejskal.
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají Dačice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Adam Kršek; hráči v poli: Jan Tomšů, Tomáš Krátoška, Zdeněk Zajíc, František Zajíc, Martin Zadražil
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Jan Pecha, Filip Šlápota, Pavel Stejskal, Jiří Sedláček, Daniel Holeček