2:6
1:2
- : -

Klub SPV Pardubice B - FLORBAL LITOMYŠL B 4:10
15. Vojtěch Kubant, 18. Vojtěch Kubant, 26. Dominik Čech, 40. Dominik Čech - 2. Radim Hladík, 7. Radim Hladík, 17. Radim Hladík, 22. Jan Rejman, 22. Tomáš Nonn, 22. Radim Hladík, 23. Daniel Ondráček, 25. Jan Truhlář, 35. Martin Motyčka, 45. Daniel Ondráček; rozhodčí: Radek Hrdlička - Daniel Jireček; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Mrštík 10 - Lubomír Stráník 12; po třetinách: 1:2, 2:6, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 3:4
45:00
44:39
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #23 Daniel Ondráček, asistoval #10 Tomáš Boštík (4:10).
44:38
Slyšeli jsme krásnou tyčku od Daniela Ondráčka která skončila v bráně
42:57
Hra se přeléva ze strany na stranu
39:50
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #8 Dominik Čech bez asistence (4:9).
37:25
Vyloučen hráč #77 Martin Motyčka družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
35:51
Vyloučen hráč #23 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
34:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #77 Martin Motyčka, asistoval #98 Jan Truhlář (3:9).
27:24
Vyloučen hráč #10 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání.
25:41
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #8 Dominik Čech, asistoval #30 Radek Filipi (3:8).
25:11
Vyloučen hráč #7 Jan Rejman družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:20
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #98 Jan Truhlář, asistoval #11 Jakub Madejewský (2:8).
24:01
Jan Rejman zkusil střelu do levýho rohu
22:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #23 Daniel Ondráček, asistoval #7 Jan Rejman (2:7).
21:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #44 Radim Hladík, asistoval #23 Daniel Ondráček (2:6).
21:46
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #66 Tomáš Nonn, asistoval #77 Martin Motyčka (2:5).
21:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #7 Jan Rejman, asistoval #13 Martin Klejch (2:4).
20:45
Hraje se čistá hra bez faulů
17:34
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #10 Vojtěch Kubant bez asistence (2:3).
16:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #44 Radim Hladík, asistoval #10 Tomáš Boštík (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:11
15:00
14:38
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #30 Radek Filipi (1:2).
06:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #44 Radim Hladík, asistoval #7 Jan Rejman (0:2).
04:31
Jan Rejman zkusil do levé šibenice
01:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #44 Radim Hladík bez asistence (0:1).
01:23
Litomyšl má více ze hry
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL B: brankář: Lubomír Stráník; hráči v poli: Tomáš Nonn, Tomáš Vejrych, Tomáš Hochbergr, Martin Motyčka, Jan Rejman
00:00
Line-up domácích Klub SPV Pardubice B: brankář: Marek Mrštík; hráči v poli: Jan Růžička, Luboš Drahozal, Vojtěch Kubant, Zbyněk Král, Radek Filipi