2:2
2:0
- : -

Klub SPV Pardubice B - FBC TJ Draci Lanškroun 6:4
13. Martin Pova, 14. Radek Filipi, 16. Martin Pova, 20. Martin Pova, 31. Radek Filipi, 45. Martin Pova - 8. Filip Brůna, 15. Jakub Dzurik, 23. Kristián Bříza, 26. Michal Kuklík; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Marek Mrštík 24 - Matěj Parent 18; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:0;
45:00
Střely ve 3. části: 7:10
45:00
44:50
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #23 Matěj Kourek (6:4).
41:19
Timeout FBC TJ Draci Lanškroun
33:10
Vyloučen hráč #5 Tomáš Kvapil družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za hra rukou.
30:41
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #33 Dominik Řezníček (5:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:7
30:00
28:57
Vyloučen hráč #66 Michal Pfeifer družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:57
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #3 Kristián Bříza (4:4).
24:09
Vyloučen hráč #55 Martin Řehák družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
22:25
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #3 Kristián Bříza, asistoval #17 Michal Kuklík (4:3).
19:50
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #66 Zbyněk Král (4:2).
15:34
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #10 Vojtěch Kubant (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:11
15:00
14:44
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #88 Jakub Dzurik bez asistence (2:2).
13:48
Vyloučen hráč #6 Dominik Morávek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za blokování hokejky.
13:29
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #5 Tomáš Kvapil (2:1).
12:28
07:53
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #16 Filip Brůna, asistoval #17 Michal Kuklík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Parent; hráči v poli: Martin Řehák, Michal Pfeifer, Michal Kuklík, Filip Brůna, Kristián Bříza