0:2
1:4
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - Florbal Primátor Náchod  1:6
19. Lukáš Michalička - 1. Vojtěch Majer, 8. Jan Majer, 15. Adam Kašpar, 19. Jan Majer, 21. Jan Majer, 23. Adam Balek; rozhodčí: Šárka Pšeničková - Kateřina Heblíková; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Antonín Mareš ?, Antonín Mareš ? - Daniel Poláček ?, Daniel Poláček ?; po třetinách: 0:2, 1:4;
28:00
24:25
Vyloučen hráč #11 Max Bondy družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:04
Vyloučen hráč #78 Tomáš Cudlín družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra rukou.
22:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #85 Adam Balek, asistoval #99 Jan Majer (1:6).
21:22
Vyloučen hráč #21 Filip Peremský družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #61 Martin Hanuš (1:5).
18:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #25 Martin Macek (1:4).
18:01
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Lukáš Michalička bez asistence (1:3).
14:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #88 Adam Kašpar bez asistence (0:3).
14:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Antonín Mareš družstva FbC Sokol Předměřice n/L
14:00
Střídání brankáře. Nový brankář #91 Daniel Poláček družstva Florbal Primátor Náchod
14:00
14:00
07:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer bez asistence (0:2).
00:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #99 Jan Majer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šárka Pšeničková a Kateřina Heblíková.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod : brankář: Daniel Poláček; hráči v poli: Ondřej Bohuslav, Martin Macek, Jan Ježek, Marek Flašar, Jakub Kratochvíl