2:4
1:4
- : -

SK Florbal Benešov - Panthers Praha C 4:10
2. František Flášar, 17. Vojtěch Táborský, 18. Tomáš Filip, 33. Tomáš Filip - 2. Mikuláš Kandravý, 8. Matyáš Sabák, 14. Vojtěch Zdrubecký, 17. David Pech, 22. Michael Petráň, 24. Vojtěch Zdrubecký, 28. Vojtěch Zdrubecký, 30. David Pech, 35. Tobiáš Truhelka, 36. Vojtěch Zdrubecký; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3 + Vít Novák OS:0; využití: 0:3; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík 14 - Radek Brych 14; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:4;
35:43
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #64 Michael Petráň (4:10).
35:20
Vyloučen hráč #35 Tomáš Filip družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
34:18
Vlastní branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka (4:9).
32:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #35 Tomáš Filip, asistoval #6 Jonáš Vrkoslav (4:8).
29:23
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #87 David Pech, asistoval #24 Matyáš Sabák (3:8).
27:48
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký bez asistence (3:7).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 6:9
24:00
23:38
23:04
Vyloučen hráč #23 Vít Novák družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
23:04
Vyloučen hráč #23 Vít Novák družstva SK Florbal Benešov - osobní trest.
21:17
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (3:5).
20:45
Vyloučen hráč #93 Jakub Wroblowský družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za špatné střídání.
17:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #35 Tomáš Filip, asistoval #7 Tobiáš Truhelka (3:4).
16:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #30 Vojtěch Táborský, asistoval #3 Lukáš Koukol (2:4).
16:06
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #87 David Pech, asistoval #19 Jakub Petr (1:4).
13:58
12:00
12:00
Střely v 1. části: 6:5
12:00
07:24
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #24 Matyáš Sabák, asistoval #64 Michael Petráň (1:2).
01:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #13 František Flášar, asistoval #3 Lukáš Koukol (1:1).
01:11
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #13 Mikuláš Kandravý, asistoval #50 Jakub Vycpálek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C: brankář: Radek Brych; hráči v poli: Matyáš Sabák, Michael Petráň, Vojtěch Zdrubecký, David Pech, Jakub Petr