1:3
4:5
- : -

Hippos Žďár n/S. - FbK Orlicko-Třebovsko 7:11
12. Libor Denk, 14. Lukáš Zeisel, 25. Vojtěch Haman, 45. Vojtěch Haman, 46. Daniel Halm, 46. Petr Tlustoš, 59. Lukáš Zeisel - 10. Patrik Jurco, 14. Matěj Tesař, 16. Tomáš Dryml, 27. Matěj Tesař, 31. Vojtěch Šmíd, 32. Jakub Ludvíček, 44. Matěj Tesař, 46. Petr Stolín, 50. Štěpán Kapoun, 54. Libor Denk, 58. Vojtěch Šmíd; rozhodčí: Pavel Urbánek - Tomáš Fuciman; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 30 - David Richter 16, Jonáš Marek 1; po třetinách: 2:3, 1:3, 4:5;
Komentář domácích Dvořák Filip (Trenér):
Pár akcí se nám povedlo, ale to nestačilo. Soupěř zaslouženě vyhrál. Zdravíme kluky, kteří museli zůstat doma a my čekáme na základně.
Komentář hostů Stolín Petr (Trenér):
Odbojovaný vyrovnaný zápas s naší lepší koncovkou a důležité tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:13
60:00
59:59
Počet střel ve třetí třetině Hippos 9 Orlicko Třebovsko 13.
58:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Lukáš Zeisel, asistoval #25 Daniel Halm (7:11).
58:00
Zbývají poslední dvě minuty utkání.
57:41
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (6:11).
56:38
Hráči Hipposu se nemůžou dostat do jakékoliv akce.
53:51
Hosté střídají brankáře.
53:41
Vlastní branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #6 Libor Denk (6:10).
53:41
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Jonáš Marek družstva FbK Orlicko-Třebovsko
50:45
Domácí se snaží seč jim síly stačí ,ale ke gólu to boužel nevede.
49:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun bez asistence (6:9).
45:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš z trestného střílení (6:8).
45:59
Tlustoš zamotal hlavu brankáři a poroměňuje trestné střílení.
45:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #25 Daniel Halm, asistoval #34 Lukáš Zeisel (5:8).
45:37
Domácí dávají snižující branku.
45:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #23 Petr Stolín, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (4:8).
44:15
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #34 Lukáš Zeisel (4:7).
43:51
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Matěj Tesař, asistoval #30 Tomáš Langer (3:7).
43:20
Střelu Dvořáka zblokoval Tesař.
40:26
Jestli domácí chtějí dorovnat utkání musí zabrat.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
39:59
Počet střel ve druhé třetině domácí 6 hosté 10.
32:56
Domácím se jednu přesilovou hru podařilo využít. Využíjí i tuhle ?
32:53
Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za opakované přestupky.
31:17
Hosté rychle odskakují do tří brankového náskoku.
31:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #9 Jakub Ludvíček bez asistence (3:6).
30:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #21 Štěpán Kapoun (3:5).
29:30
Vyloučen hráč #20 Marek Dočekal družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
26:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Matěj Tesař, asistoval #9 Jakub Ludvíček (3:4).
26:23
Hra se pomalu začíná přiostřovat.
24:58
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #25 Daniel Halm (3:3).
19:59
Počet střel po první třetině Hippos 9 Orlicko Třebošovsko 18.
15:18
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #77 Tomáš Dryml, asistoval #21 Štěpán Kapoun (2:3).
13:33
13:33
Domácí vzápětí dorovnávají na 2:2.
13:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Matěj Tesař, asistoval #29 Tadeáš Vaněk (1:2).
13:00
Hosté si ovšem berou vedení zpět.
11:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #6 Libor Denk, asistoval #34 Lukáš Zeisel (1:1).
11:44
Domácí dorovnávají skóre v přesilové hře.
10:05
Vyloučen hráč #6 Matěj Tesař družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
10:05
Hosté dávají první branku utkání
09:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (0:1).
08:56
Domácí v přesilové hře nic moc neukázali.
06:52
Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
06:52
První vyloučení zápasu a domácí si zahrají přesilovku.
04:50
A je tu první střela domácích.
03:27
Domácím se nepovedlo zatím vystřelit na branku.
00:40
Dvořák vyvezl míček z obranné poloviny ,ale míjí brankui.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Tomáš Fuciman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: David Richter; hráči v poli: Tomáš Dryml, Patrik Jurco, Štěpán Kapoun, Aleš Rozlívka, Vojtěch Šmíd
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Petr Tlustoš, Jiří Kraus, Karel Blažek