3:1
2:4
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 6:10
1. Vojtěch Kozel, 16. Vojtěch Pohludka, 19. Daniel Válek, 24. Daniel Válek, 33. Antonie Michalíková, 35. Daniel Válek - 4. Tomáš Blinka, 9. David Procinger, 9. Kryštof Poruba, 10. David Procinger, 12. Matyáš Kudrna, 16. Fabio Thurnheer, 27. Jakub Semela, 33. Kryštof Poruba, 35. Kryštof Poruba, 35. Dominik Baránek; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Josef Štefánek ? - Sven Hanslián ?; po třetinách: 1:5, 3:1, 2:4;
36:00
34:57
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #55 Dominik Baránek, asistoval #12 Tomáš Petřvalský (6:10).
34:55
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #53 Daniel Válek bez asistence (6:9).
34:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #99 Kryštof Poruba, asistoval #28 Dominik Vašek (5:9).
33:08
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
32:32
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #99 Kryštof Poruba, asistoval #13 Tomáš Blinka (5:8).
32:13
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #7 Antonie Michalíková, asistoval #53 Daniel Válek (5:7).
26:45
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #10 Jakub Semela, asistoval #25 Richard Marinič (4:7).
24:46
Vyloučen hráč #53 Daniel Válek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
23:32
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #53 Daniel Válek, asistoval #55 Adam Polach (4:6).
18:18
15:51
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #23 Fabio Thurnheer, asistoval #10 Jakub Semela (2:6).
15:40
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #8 Vojtěch Pohludka, asistoval #47 Jakub Mach (2:5).
14:23
Vyloučen hráč #26 Matouš Kozel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
12:31
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil #78 Vojtěch Kozel.
12:00
12:00
11:28
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #38 Matyáš Kudrna, asistoval #99 Kryštof Poruba (1:5).
09:07
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger, asistoval #25 Richard Marinič (1:4).
08:49
08:09
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger, asistoval #23 Fabio Thurnheer (1:2).
03:32
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #13 Tomáš Blinka, asistoval #99 Kryštof Poruba (1:1).
00:32
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #78 Vojtěch Kozel, asistoval #53 Daniel Válek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Bartoš a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Sven Hanslián; hráči v poli: David Procinger, Dominik Vašek, Tomáš Blinka, Matouš Kozel, Richard Marinič