3:2
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 8:10
4. Lukáš Mucha, 5. Jiří Moravec, 7. Richard Strejcovský, 24. Jaroslav Skramušský, 28. Lukáš Mucha, 34. Jaroslav Skramušský, 41. Jan Karafiát, 45. Lukáš Mucha - 2. Mikuláš Kulík, 4. Dominik Mach, 4. Mikuláš Kulík, 8. Mikuláš Kulík, 25. Jaroslav Michálek, 26. Kristián Hub, 30. Mikuláš Kulík, 30. Kristián Hub, 37. Mikuláš Kulík, 42. Mikuláš Kulík; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Petr Neumaier; vyloučení: 2:1 + Patrick Lenke 5; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Matyáš Desenský ? - Vojtěch Novák ?; po třetinách: 3:4, 2:4, 3:2;
45:00
44:51
Vyloučen hráč #24 Lukáš Mucha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
44:08
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha bez asistence (8:10).
41:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík bez asistence (7:10).
40:48
Branku družstva FD Teplice vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #62 Jiří Moravec (7:9).
37:47
Vyloučen hráč #43 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
37:47
Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 5 minut za neuvedení v sestavě.
36:25
Vyloučen hráč #80 Richard Strejcovský družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
36:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #3 Dominik Mach (6:9).
33:26
Branku družstva FD Teplice vstřelil #96 Jaroslav Skramušský, asistoval #41 Jan Karafiát (6:8).
30:00
30:00
29:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Kristián Hub, asistoval #3 Dominik Mach (5:8).
29:17
27:03
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha bez asistence (5:6).
25:19
24:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (4:5).
23:16
Branku družstva FD Teplice vstřelil #96 Jaroslav Skramušský bez asistence (4:4).
15:00
15:00
07:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (3:4).
06:41
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský bez asistence (3:3).
04:48
Branku družstva FD Teplice vstřelil #62 Jiří Moravec, asistoval #24 Lukáš Mucha (2:3).
03:58
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #62 Jiří Moravec (1:3).
03:52
03:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #73 Mikuláš Kulík (0:2).
01:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #17 René Chodura (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Petr Neumaier.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Novák; hráči v poli: Kryštof Danda, Samuel Synek, Dominik Mach, Kristián Hub, René Chodura