4:3
4:1
- : -

Florbal Chomutov - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  12:6
6. Simona Pilíková, 7. Adriana Hýsková, 16. Jitka Tóthová, 18. Simona Pilíková, 22. Simona Pilíková, 25. Adriana Hýsková, 28. Barbora Vaňková, 30. Simona Pilíková, 44. Petra Malecká, 50. Adriana Hýsková, 52. Aneta Paďourková, 53. Eliška Šidlochová - 3. Nella Stašková, 6. Nella Stašková, 34. Nella Stašková, 36. Nella Stašková, 38. Tereza Bočková, 53. Adéla Vrbková; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Monika Benková 23 - Veronika Podlahová 28; po třetinách: 4:2, 4:3, 4:1;
Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér):
Vítězství se nerodilo lehko, kdy nám ze záčátku utkání neortodoxní styl soupeře dělal problémy. Dračice mají spoustu šikovných hráček a postavení v tabulce neodpovídá jejich kvalitám. Je vidět, že jsou schopny potrápit kohokoliv. Díky za slušné a korektní utkání a příjemný návrat domů.
Komentář hostů Příhodová Denisa (Vedoucí):
Tak tohle byla jízda. Škoda těm, kdo neviděl. Výsledek pro nás není příznivý, ale kvalita hry, kterou jsme předvedly v 9 hráčkách plus gólmanka, byl skvělý! Před zápasem jsme si vytvořily svůj herní styl a taktiku, s kterou do zápasu nastoupíme. A výsledek? 6 gůlú a skvělé obranné výkony. Soupeř má krásnou střelu, díky které proměňoval velmi těžké situace. Všem moc děkujeme za podporu a soupeřům za zápas. Jedeme domů.
52:50
Tak posledních pár minut vůbec nestíhám zapisovat všechno, co se odehraje na hřišti. Aspoň mi není zima na ruce, ale jinak to s časoměřičem vidíme na přímotop.
52:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Eliška Šidlochová, asistoval #11 Adriana Hýsková (12:6).
52:33
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková bez asistence (11:6).
51:45
Simona Pilíková vyslala svojí střelu na branku, ale míček pouze skončil na tyči.
51:17
Vlastní branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #28 Aneta Paďourková (11:5).
49:16
Tak dnes je to tedy show!! Třetí hráčka, která dovršila HATTRICK je Adriana Hýsková!!
49:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #17 Petra Malecká (10:5).
49:15
Tak to byla rychlost a domácí tým proměňuje přesilovou hru.
49:13
Vyloučen hráč #21 Karolína Hašlová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování hokejky.
49:13
Teď si vyzkouší přesilovou hru domácí tým.
48:15
Další zákrok si zapisuje domácí brankářka.
47:32
Týn se nevzdává a snaží se ještě něco udělat s výsledkem.
46:29
Teď předvedla krásný zákrok hostující brankářka.
45:54
Brankářka Benková si po delší době šáhla na míček.
44:54
Na hřišti létají i slovní vtípky. Zápas asi ještě bude zajímavý.
43:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #6 Eliška Šidlochová (9:5).
43:07
Šidlochová si postavila míček na rozehrávku a přihrávala do prostoru kam si od soupeřovo branky odskočila Malecká, která zvyšuje skóre. Po zápase se zeptáme v rozhovoru domácího trenéra, jestli to byl nacvičený signál.
40:10
Bude to posledních 20 minut zápasu, nebo půjdeme do prodloužení? Necháme se překvapit.
40:01
Do třetice vyhrávájí buly domácí hráčky.
38:50
Míček se rozmýšlel, jestli se bude kutálet za brankovou čáru. Pan rozhodčí musel nastartoval své nohy, skoro skočit na branku a jasným signálem NE, všem divákům v hale ukázal, že míček nepřešel brankovou čáru celým objemem.
37:59
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #12 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (8:5).
35:21
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #99 Denisa Příhodová (8:4).
33:16
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #12 Tereza Bočková (8:3).
33:16
Tentokrát zaznamenala i hostující hráčka Stašková HATTRICK!!!
32:28
Kapitánka Chodurová se vydala na útočnou polovinu napadat a hned získala míček, ale přihrávku před branku vystihla hostující hráčka.
30:15
Poslední domácí hráčka Tejčková ztrací míček, hostující hráčka Stašková se drala do další šance a její pokus skončil na břevně domácí branky.
29:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #97 Simona Chodurová (8:2).
27:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Barbora Vaňková, asistoval #16 Jitka Tóthová (7:2).
26:43
Domácí tým hraje v plném počtu.
26:35
Hostující Bočková se v samém závěru přesilové hry dostala do samostaného úniku, ale orazítkovala brankovou konstrukci Benkové branky. Mončo dobře jsi si dnes postavila branku.
26:01
Domácí hráčky jsou na míčku a šetří čas.
24:43
Vyloučen hráč #97 Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
24:43
Uvidíme první přesilovou hru dnešního zápasu. Využije Týn příležitost ke snížení?
24:34
22:37
Domácí Vaňková operuje za hostující brankou, ale nic z toho nebylo.
21:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #19 Viktorie Schoberová (5:2).
21:48
Tak máme v dnešním zápase první hráčku, která zaznamenává HATTRICK!! Číslo 14 SIMONA PILÍKOVÁ!!
20:01
Domácí hráčky vyhrávají buly a rozjíždí se druhá třetina. Co uvidíme? Necháme se překvapit :)
18:35
Domácí trio Tóthová - Ulčová - Tejčková kombinuje a roztáčí kolotoč, který dělá problém hostujícímu týmu.
17:59
Domácí tým je více času na míčku.
17:35
15:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #12 Eliška Reissová (3:2).
14:21
Domácí hráčka trefila pouze tyč.
13:37
Hostující hráčka Bočková zachytila míček na středu hřiště a hned přihrávala volné Staškové, která chtěla dlouhou kličkou překonat Benkovou. Domácí brankářka předvedla tygří skok a míček přikryla pod své tělo.
12:54
Šidlochová právě netrefila odkrytou branku.
10:18
Domácí hráčky jsou delší dobu na útočné polovině. Snaží se kombinovat a jít do střeleckého pokusu.
09:33
Hostující Stašková vyčkává za domácí obranou, už se ani nevrací na vlastní polovinu.
06:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #9 Barbora Suková (2:2).
05:57
05:57
Domácí obrana nechala za sebou hostující Staškovu, která brankářku Benkovou krásně vymíchala.
05:22
03:48
Domácí hráčky střílejí jednu střelu za druhou na brankářku Podlahovou, ale zatím většina střel jde mimo branku.
02:09
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #88 Adéla Vrbková (0:1).
02:09
Znovu souboj Benková a Stašková, ale tentokrát vyhrála Stašková a otevírá skóre dnešního zápasu.
01:18
Hostující hráčka Stašková se ocitla sama před brankářkou Benkovou, ale míček jí nakonec přeskočil čepel.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Adéla Vrbková, Nella Stašková, Tereza Bočková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Barbora Suková, Petra Malecká, Jitka Tóthová, Adriana Hýsková