2:2
0:0
- : -

FbC Hradec Králové - FLORBAL LITOMYŠL 6:3
6. Michael Souček, 9. Michael Souček, 19. Vojtěch Nosek, 20. Michal Rolín, 34. Daniel Ondráček, 39. Mikuláš Ryba - 5. Michal Háp, 27. Michal Háp, 28. Tomáš Nykl; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: David Šimeček 22 - Martin Zahálka 22; po třetinách: 4:1, 2:2, 0:0;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Škoda krátkého výpadku ve druhé třetině, kdy jsme dostali soupeře do zápasu. Naštěstí se nám podařilo znovu odskočit a ve třetí třetině jsme si zkušeným výkonem vítězství pohlídali. Klukům děkuji za zodpovědný výkon, pro nás důležité 3 body. Soupeři a rozhodčím děkuji za utkání.
Komentář hostů Petr Patrik (Asistent trenéra):
Dnes vyhrál lepší soupeř. Děkuji soupeři i rozhodčím za dobrý zápas.
57:16
Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
57:16
Máme tady další hradeckou přesilovku, snad se ji tentokrát podaří Hradci proměnit
54:38
Výborná hradecká šance, při které skončila Kloučkova hokejka v brance, míček však bohužel ne
48:17
Vyloučen hráč #7 Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:20
Nádherná hradecká šance, ovšem brankář Litomyšle to měl přečtené a situaci překazil svým skvělým zákrokem
38:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #37 Filip Nerad (6:3).
38:27
Hradec výborně využil přesilovky, kde si přehráli Litomyšl a vstřelili další branku
36:34
Vyloučen hráč #47 Filip Lněnička družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:13
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #72 Daniel Ondráček (5:3).
29:24
Hradec polevil a Litomyšl na to zareagovala, nyní se hraje převážně na hradecké polovině a na branku domácích jde jedna střela za druhou
27:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Tomáš Nykl, asistoval #88 Josef Karlík (4:3).
27:22
Litomyšl se varcí zpět do hry a stahuje tří gólový náskok pouze na jednogólový náskok
26:33
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (4:2).
23:47
David Šimeček si připisuje další skvělý zákrok a výborně drží Hradec
23:00
Hradec tlačí a vytváří si velmi nebezpečné šance, bohužel zatím žádnou neproměnili
19:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #80 Lukáš Klouček (4:1).
19:29
Hradec stále tlačí a znovu skóruje
18:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 Vojtěch Nosek, asistoval #76 Mikuláš Ryba (3:1).

13:11
Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:20
Nebezpečný únik od Litomyšle Šimeček vyráží
08:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #87 Ondřej Erbs (2:1).
08:53
Souček vystřelil z voleje a se štěstím to trefil do brány
07:59
Vyloučen hráč #88 Josef Karlík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:10
Hradec se dostává zpět do hry a má další nebezpečné střely
05:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček bez asistence (1:1).
04:45
Na Šimečka jdou stále nebezpečné střely, ale vždy si poradí rady a střely vyrazí
04:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #25 Marek Lamplot (0:1).