5:0
2:1
- : -

Fbc Strakonice - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 10:2
6. Jan Staněk, 7. Karel Šavrda, 13. David Chvosta, 26. Karel Šavrda, 31. Karel Šavrda, 33. Vojtěch Houska, 35. David Chvosta, 39. Vojtěch Houska, 43. Tomáš Mareš, 52. Adam Přib - 5. Václav Bíca, 46. Radek Vondruška ; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 14 - Jan Vališ 16; po třetinách: 3:1, 5:0, 2:1;
60:00
Střely ve 3. části: 6:7
60:00
55:18
Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
51:56
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib bez asistence (10:2).
45:46
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #26 Radek Vondruška , asistoval #49 Václav Bíca (9:2).
42:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (9:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:3
40:00
38:33
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #89 Jaroslav Velek (8:1).
34:08
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #14 Jan Staněk (7:1).
32:48
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (6:1).
30:55
Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:36
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (5:1).
25:58
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #88 Karel Řezanka (4:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
14:29
Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:02
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #38 Adam Přib (3:1).
06:41
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (2:1).
05:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #37 Tomáš Mareš (1:1).
04:45
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #17 Marek Würstl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Marek Würstl, Václav Bíca, Radek Vondruška , Jakub Malecha, Tomáš Troják
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Tomáš Houska, Jan Staněk, Adam Přib, David Chvosta