3:4
2:4
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto  6:10
16. Marek Boštík, 25. Matěj Gregor, 26. Josef Karlík, 32. Štěpán Švec, 53. Marek Lamplot, 55. Josef Karlík - 7. Milan Koubek, 19. Petr Lesák, 21. Milan Koubek, 23. Pavel Barák, 28. Libor Knypl, 37. Jiří Unzeitig, 46. Libor Knypl, 49. Libor Knypl, 57. Milan Koubek, 60. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 1:7; využití: 2:1; diváků: 210; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 10, Tomáš Votroubek 10 - Václav Musel 25; po třetinách: 1:2, 3:4, 2:4;
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:59
Dnešní zápas končí výsledkem 10:6 pro Vysoké Mýto. Děkujeme za sledování on-line přenosu. Hezký zbytek večera.
59:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (6:10).
59:30
Posledních 30 vteřin dnešního zápasu.
56:10
Ani na sedmou výzvu hráč z Vysokého Mýta nereagoval, takže Litomyšl opět rozehrává z půlky hřiště.
56:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #6 Adam Kobr (6:9).
54:25
Timeout FTC Vysoké Mýto
54:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Josef Karlík, asistoval #98 Matěj Gregor (6:8).
52:58
Místo omluvy se po nepěkném faulu hráč Vysokého Mýta akorát vysmál domácímu týmu. Toto se nedělá.
52:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #11 Štěpán Švec (5:8).
51:15
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
51:15
Milan Koubek už to na trestné lavici určitě dobře zná. Hráči Vysokého Mýta né a né dát trestné lavici na chvíli klid.
48:48
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
48:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #33 Milan Koubek (4:8).
47:11
Trestnou lavici zahřívá opět hráč z Vysokého Mýta.
46:49
Vyloučen hráč #6 Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:35
Litomyšl si opět zahraje přesilovku.
45:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (4:7).
43:28
Hráčům z Vysokého Mýta se na trestné lavici asi líbí. Střídají se tam jeden po druhém.
42:58
Vyloučen hráč #11 Michael Sháněl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:01
Třetí třetina nám začala rozehrávkou domácího týmu z půlky, jelikož hráč z Vysokého Mýta ani na šestou výzvu neposlechl rozhodčího.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:10
40:00
36:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #5 Lukáš Večeře (4:6).
36:49
Střídání brankáře. Nový brankář #86 Tomáš Votroubek družstva FLORBAL LITOMYŠL
31:50
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (4:5).
31:50
Michal Háp už mohl střílet, ale ještě předal míček tak, aby Štěpán Švec mohl střílet do úplně odkryté brány. Skóre na rozdíl jednoho gólu.
27:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #77 Josef Mikulecký (3:5).
26:25
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
26:25
Opravdu nepěkný zákrok Milana Koubka na Matěje Gregora má konec na trestné lavici.
25:42
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Josef Karlík, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (3:4).
24:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #88 Josef Karlík (2:4).
22:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Pavel Barák, asistoval #9 Jan Ossendorf (1:4).
20:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (1:3).
20:31
8 vteřin po neuznaném gólu Litomyšle se prosazuje Milan Koubek a upravuje stav utkání na 3:1.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:7
20:00
19:59
A jak už je zvykem u vzájemných zápasů těchto družstev, i dnes můžeme vidět plnou halu diváků.
18:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #33 Milan Koubek (1:2).
17:34
I Vysoké Mýto si dnes zahraje přesilovou hru.
17:01
Vyloučen hráč #88 Josef Karlík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
15:38
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Marek Boštík, asistoval #30 Vilém Nonn (1:1).
15:38
Krásná akce domácího týmu končí vyrovnávacím gólem.
14:23
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
13:44
Litomyšl bude hrát další přesilovku.
12:05
Opět výborný Doubek.
09:18
Výborný zákrok domácího brankáře Tomáše Doubka zachránil Litomyšl před druhým gólem.
06:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Milan Koubek z trestného střílení (0:1).
06:40
Milan Koubek otevírá skóre dnešního zápasu z trestného střílení.
04:51
Vyloučen hráč #16 Pavel Barák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
04:46
Litomyšl si zahraje další přesilovku.
03:35
Vysoké Mýto zvládlo první oslabení.
02:40
Čtyři po sobě jdoucí střely na branku Vysokého Mýta neměly úspěšný konec.
01:35
Vyloučen hráč #15 Tomáš Vítek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
01:15
První přesilovku v dnešním zápase si zahraje domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Michael Sháněl, Lukáš Večeře, Vojtěch Pavlák, Libor Knypl, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Michal Háp, Marek Lamplot, Tomáš Novák, Štěpán Švec