0:2
5:0
- : -

1.MVIL Ostrava - Spartak Pelhřimov 5:6
47. Jiří Šebesta, 58. Jiří Šebesta, 59. Daniel Kotzur, 59. Radim Valigůra, 60. Daniel Kotzur - 2. Vojtěch Martínek, 4. Maxmilián Škoda, 10. Patrik Mynařík, 16. Tomáš Kocián, 22. Viktor Vlach, 33. Dan Kalina; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 29 - Libor Domkář 50; po třetinách: 0:4, 0:2, 5:0;
Komentář domácích Kořínek Vojtěch (Trenér):
Ve hře 5v5 jsme neškodní jako koťata, totálně impotentní, k tomu se přidá náš nedůraz, obrovské chyby dozadu a naše laxnost a máme po druhé třetině stav 0:6. Jsem rád, že jsme to nezabalili a zabojovali. Skoro to vyšlo nicméně za dnešní výkon jsme si body vůbec nezasloužili. Díky soupeřům a divákům. Snad to prokletí domácí haly jednou prolomíme.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Dobrý vstup do utkání, aktivní hra směrem dopředu i důrazná obrana. V utkání nás podržel golman - i díky jeho zákrokům jsme měli luxusní náskok, který supeř díky hře bez brankáře téměř zlikvidoval. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 28:11
60:00
59:17
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Daniel Kotzur, asistoval #9 Jiří Šebesta (5:6).
58:34
Timeout Spartak Pelhřimov
58:34
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #9 Jiří Šebesta (4:6).
58:14
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Daniel Kotzur, asistoval #20 Jan Lacina (3:6).
57:25
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #92 Jan Adamík (2:6).
51:15
Brankář hostů si spravuje kalhoty po leteckých dnech.
49:45
Domácí v tlaku.
46:59
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #20 Jan Lacina (1:6).
46:16
Velká nepřesnost v podání hostů.
43:32
Mvil tlačí soupeře.
42:48
Surový zákrok Adamíka, ale bez vyloučení.
32:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #88 Patrik Mynařík (0:6).
29:42
Hosté brání jenž jim síly stačí.
28:35
Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
21:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach bez asistence (0:5).
15:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #88 Patrik Mynařík (0:4).
11:55
Nevyužitá přesilovka hostů. Šance tam ale byly.
09:55
Vyloučen hráč #79 Patrik Němec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Patrik Mynařík, asistoval #27 Václav Fučík (0:3).
08:00
Důležitý obranný zákrok Valigůry.
05:22
Na hřišti vidíme rychlostní souboje.
03:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #46 Maxmilián Škoda, asistoval #37 Kryštof Smejkal (0:2).
01:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #26 Vojtěch Martínek, asistoval #24 Vojtěch Mozr (0:1).
01:55
Po brejku se hosté radují.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Dan Kalina, Tomáš Kocián, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava : brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Jan Lacina, Jiří Šebesta, Jan Adamík, Patrik Němec, Filip Krčmář