1:2
3:3
1:0

FBK Spartak Hluk - FbK TJ Svitavy 6:5p
19. Pavel Krchňáček, 24. Martin Kelíšek, 42. Martin Kelíšek, 54. Pavel Rochovanský, 60. Ondřej Bartoš, 63. Marek Šimíček - 21. Tomáš Hynek, 33. Tomáš Hynek, 43. Tomáš Hynek, 47. Ondřej Husák, 54. Lukáš Musil; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 1 + Adam Štěrba 5:2 + Lukáš Brýdl 5 + OS; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 17 - Filip Lamař 39; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:3, 1:0;
Komentář domácích Vlachopulos David (Trenér):
Dnes byly pozitivní dvě věci, nedostali jsme již tradičních 10 kusů a dokázali jsme zápas otočit. Což je možná mentálně silnější vítězství než výhra za 3 body. Nicméně v kontextu celého utkání jsme měli vstřelit aspoň 8 gólů. Ale musím tým pochválit, že chtěli zápas vyhrát a dobře to odejezdili. Přejeme soupeři hodně štěstí v dalších zápasech.
Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí):
S Hlukem standardní silový florbal. První třetina byla poněkud vlažná. Z naší strany jsme toho moc nepředvedli. Druhá třetina byla lepší, dostávali jsme se do většího množství šancí. Třetí třetina byla suprová. Utkání jsme překlopili na naši stranu a drželi obranu pokupě. Bohužel rozhodl prostor před brankovištěm, které je naše Achillova pata. Bereme aspoň bod, ale zasloužili jsme si víc. Díky soupeři, rozhodčím a ne moc slušným divákům.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
62:14
62:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (6:5).
61:07
Kolečkář teď neskutečně opět vyrazil míček!
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 19:10
60:00
59:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #53 Pavel Krchňáček (5:5).
57:48
Vyloučen hráč #7 Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
57:00
Mega napívaná koncovka.
53:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #67 Marek Šimíček (4:5).
53:58
Rochovanský Pablo teď neskutečná šiba!
53:01
Timeout FBK Spartak Hluk
53:01
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #22 Lukáš Musil, asistoval #7 Tomáš Hynek (3:5).
53:01
Hluk má více ze hry, ale Svitavy hrozí z brejků a dávají poměrně snadné góly.
52:11
Velké nasazení je teď vidět u všech hráčů na hřišti.
50:40
Lamař teď předvedl neuvěřitelný zákrok
49:37
Tlak stoupá. Je to vidět téměř v každém souboji.
47:42
Hluk bude muset zařadit pětku, aby s výsledkem něco udělali.
46:27
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #22 Lukáš Musil (3:4).
42:45
Vedení Hluku ale netrvalo dlouho a Svitavy se ihned docvakli na nerozhodný stav.
42:40
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #15 Vít Sauer (3:3).
42:00
Po šavlovačce na brankovišti Lamaře Kelíšek vsítil branku.
41:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #83 Martin Krchňáček (3:2).
40:40
Duda teď ve velké šanci, ale brankář Lamař chytá.
33:36
Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
33:36
Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy - osobní trest.
33:36
Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
33:36
Brýdl nejspíše upustil nějaké sprostější slovo a tak si svůj slovník zchladí v desetiminutovém trestu.
32:50
Hosté přidávají na obrátkách. Musil posílá velké bomby do brankového prostoru Kolečkáře a vždycky se tam najde jeden neobsazený hráč Svitav.
32:00
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #21 Vojtěch Kužela (2:2).
29:00
Kelíšek se dnes dostává do velkých šancí, bohužel chybí kousíček.
28:14
Čermák s Motlem poctivě vybojovali souboj u mantinelu, ale k žádné významné akci to nevedlo.
26:43
Hlučtí hráči více kombinují, ale Svitavy předvádí dobré bloky.
23:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #93 Jan Holý (2:1).
23:32
Dobrý tlak teď předvedla první formace Hluku a vyplatilo se.
18:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (1:0).
18:00
Hezkou pasáž hry jsme mohli nyní vidět, kdy se oba týmy střídali v šancích.
14:32
Uvidíme poměrně dlouhou hru 4 na 4
14:05
Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 5 minut za hrubost.
14:05
Vyloučen hráč #69 Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 5 minut za hrubost.
14:00
Kelíšek teď změřil teplotu Lamařovi.
13:00
Stále čekáme na první větší akci. Třeba i gólovou.
10:21
Sauer střelou z dálky prověřil Kolečkáře.
08:00
Vysoká hůl Dudy teď zajistila teprve třetí přerušení hry. Dnes to bude velký souboj.
05:25
Šimíček teď trochu namazal Hynkovi, který ale nezakončil na bránu Hluku.
04:00
Hraje se zatím bez přerušení.
01:24
Bartoš zapomněl míček na středu hřiště a z toho těžili hosté, kteří prověřili střelou domácího brankáře Kolečkáře.
00:15
První velká šance domácích! Pavel Krchňáček šel sólo únik na bránu, bohužel o 20 cm netrefil bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Josef Prudil, Vojtěch Kužela, Vít Sauer, David Čermák, Tomáš Hynek
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jan Holý, Jiří Petlan, Martin Krchňáček, Pavel Krchňáček, Adam Cileček