1:3
1:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:9
4. Ondřej Filip, 7. Radek Šindelář, 10. Filip Janeba, 16. Jan Hrdlička, 16. Radek Šindelář, 27. Ondřej Kočí, 51. Ondřej Kočí - 8. Jaroslav Rybka, 12. Marek Fryš, 15. Zdeněk Fanta, 17. Jaroslav Rybka, 18. Marek Fryš, 23. Jaroslav Rybka, 30. Marek Fryš, 35. Tomáš Skalitz, 54. Jan Pokorný; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 6 + Radek Šindelář OS:4; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Marek Paleček 34 - Jiří Vybíral 9, Oleg Dejnega 19; po třetinách: 5:5, 1:3, 1:1;
Komentář domácích Kobliha Lukáš (Vedoucí):
Celý zápas rozhodla naše přesilovka, ve které jsme si za 50 vteřin nechali dát dva góly. Nebyli jsme trpěliví a soupeř naše chyby bezkompromisně trestal. Děkujeme soupeři a divákům a gratulujeme k výhře.
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes velmi tvrdé utkání, ale zvládli jsme to a odvážíme si 3 body. Děkuji všem hráčům za předvedené výkony.
60:00
Střely ve 3. části: 6:12
60:00
59:56
Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
59:41
Vyloučen hráč #8 Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
55:31
Paldus namazal Hrdličkovi před bránu, toho přihrávka lehce zaskočila.
54:01
Hosté jsou z protiútoků velice nebezpeční.
53:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #38 Jan Pokorný, asistoval #16 Martin Strejček (7:9).
53:21
Nedáš - dostaneš. Rychlý protiútok hostů končí dalším gólem.
52:57
Dejnega trošku se štěstím vychytal Hrdličku.
50:02
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #16 Jan Hrdlička (7:8).
50:02
Kočí dorazil balonek za Dejnegy záda a snižuje na jednobrankový rozdíl.
49:56
Hosté rychle využívají přesilovku.
49:46
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
49:46
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
49:46
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest.
49:40
Havlíčkovu teč na poslední chvíli vykrývá Dejnega.
49:25
Strejček trefuje břevno!
48:51
Tato přesilovka hostů žádné větší šance nepřinesla.
48:26
Hrdlička v oslabení kličkuje mezi hosty.
46:51
46:51
Hosté v šesti drželi balonek dlouhou dobu.
44:46
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení domácích.
43:08
Domácí opět vyváží balonek.
42:23
Rybka trefuje tyčku!
41:48
Kočí při pokusu vyvézt balonek byl sražen k zemi.
41:35
Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:24
Velmi nebezpečná střela Rybky!
40:31
Nouzák vyvezl, Hrdlička trefuje protihráče.
38:47
Fejfar sám před brankou posílá balonek nad.
35:50
Domácí nyní hasí, co můžou.
34:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #16 Martin Strejček (6:8).
34:41
Hosté se opět ujímají vedení, evidentně jim hra ve čtyřech svědčí.
32:54
Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
32:54
Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
32:54
Popostrkování u mantinelu končí vyloučením hráčů obou týmů.
31:13
Semerád se Šimáčkem jsou hodně úspěšní v napadání soupeře. Jejich šance však likviduje Dejnega.
30:07
Domácí teď hodně tlačí hostující lajnu.
29:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš, asistoval #79 Tomáš Skalitz (6:7).
26:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #14 Filip Janeba (6:6).
26:28
A to se povedlo!
26:15
Vyloučen hráč #16 Martin Strejček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
26:15
Domácí mají šanci na repas nepovedené přesilovky.
25:51
Hrdlička na Panenku, Dejnega bez problému likviduje.
24:41
Mühlbach z odkryté brány soupeře trefuje pouze boční síť.
23:27
Kočí servíruje před bránu soupeře, Hrdlička trefuje pouze hruď Dejnegy.
22:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #66 Zdeněk Fanta (5:6).
22:29
Jako přes kopírák - Rybka opět freestylově zpoza brány posílá balonek za Palečokva záda.
22:01
Semerád oloupil soupeře o balonek, posílá na Šimáčka, ale ten byl o centimetr rychlejší.
18:06
Nouzák prokličkoval až na střed, ale finální střela mu vyklouzla.
17:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš, asistoval #43 Radek Fejfar (5:5).
17:31
Hosté v oslabení přidávají druhý gól.
16:40
16:40
Kobylisy právě darovaly gól soupeři. Rybka v oslabení sám před Palečkem vůbec neměl problém zavěsit.
16:34
Vyloučen hráč #19 Pavel Houda družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
16:32
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
15:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #91 Adam Kropík (5:3).
15:59
Vybíralovo vyhození zachytává Kropík, dává na Šindeláře a ten opět nekompromisně zavěšuje.
15:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #15 Boris Nouzák (4:3).
15:05
Kočí - Nouzák - Hrdlička - a domácí se opět ujímají vedení!
14:45
Kočí na volného Panenku před branou, ten ještě hledal Hrdličku.
14:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #79 Tomáš Skalitz (3:3).
14:21
Fanta z úhlu trefuje k přední tyči
11:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš, asistoval #96 Jan Štědrý (3:2).
11:40
Fryš zpoza branky freestylově zavěšuje. Velmi pěkný gól.
10:34
Fejfar v šanci!
09:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #14 Filip Janeba, asistoval #21 David Mühlbach (3:1).
09:08
Krásná akce po lajně Janeba - Mühlbach - Janeba! Vybíral na poslední chvíli balonek zachytil, ale už za brankovou čarou.
08:40
Rybka sám ze středu, Paleček zasahuje.
08:10
A opět Paleček, tentokrát vychytal Strejčka v samostatném úniku.
07:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #48 Marek Fryš (2:1).
07:04
Nedáš - dostaneš. Domácí neproměnili šanci a byl z toho protiútok, který končí za zády Palečka,
06:58
Paleček bravurní zákrok!
06:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #58 Daniel Havlíček (2:0).
06:21
Havlíček v rohu vybojoval balonek, poslal ho na střed na volného Šindeláře, který nekompromisně zavěšuje!
05:35
Fanta po chybě v domácí rozehrávce šel sám na Palečka, ale balonek mu sjel z hokejky.
04:53
Akce po lajně Semerád - Šimáček končí těsně vedle branky.
03:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip bez asistence (1:0).
03:13
Filip obral soupeře o balonek a nemilosrdně zavěšuje!
02:17
Na druhé straně prověřuje hostujícího brankáře Nouzák, Vybíral ve střehu.
01:25
První střela na Palečka, kterého prověřil Fanta.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Tomáš Skalitz, Zdeněk Fanta, Jaroslav Rybka, Martin Strejček, Jan Pokorný
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Boris Nouzák
00:00
Vážení diváci, vítáme vás u 14. kola NFL, kde se domácí v Šatna aréně utkají s týmem SK Bivoj Litvínov.