3:4
2:2
- : -

Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 6:9
1. Adéla Košvancová, 22. Lenka Faltusová, 28. Markéta Žbánková, 33. Monika Zikmundová, 42. Barbora Zabavská, 52. Lucie Florianová - 1. Kristina Zlatníková, 14. Anežka Pěnkavová, 18. Barbora Špačková, 30. Eliška Poláková, 34. Karolína Laura Hornová, 34. Eliška Poláková, 36. Kristýna Vejvodová, 46. Veronika Balejová, 60. Veronika Balejová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 13 - Kristýna Janglová 19; po třetinách: 1:3, 3:4, 2:2;
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:20
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #48 Anežka Pěnkavová (6:9).
58:40
Domácí hodně tlačí, skoro až infarktový závěr.
55:00
Právě probíhá posledních 5 minut základní hrací doby.
53:13
Balejová přestřeluje bránu.
51:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #21 Lucie Florianová, asistoval #53 Agáta Saffertová (6:8).
51:41
A ty využívají přesilovou hru!
50:43
Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
50:43
Teď si zahrají přesilovou hru domácí.
48:47
Vyloučen hráč #39 Lenka Zelingerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:47
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice si zahrají přesilovou hru.
46:58
Faltusová vybojovala faul.
45:37
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #13 Eliška Poláková (5:8).
44:25
Mažáryová se předvedla se skvělými zákroky.
43:30
Domácí hodně napadají.
41:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #86 Lenka Faltusová (5:7).
38:00
Pantherkám častokrát chybí hráčka před bránou.
37:30
Skvěle zabráněná standartka Startu z rohu.
35:57
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (4:7).
33:30
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková z trestného střílení (4:6).
33:30
Střela z půlky po zemi k tyčce končí v brance Panthers.
33:30
Macounová byla na nájezd krátká.
33:30
Po dlouhém čekání na sanitku jsme zpátky v zápase a můžeme pokračovat ve hře.
33:20
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #84 Veronika Balejová (4:5).
32:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Monika Zikmundová, asistoval #67 Nikola Křemenáková (4:4).
31:55
Zlatníkové se nepodařilo v samostaném úniku překonat brankářku domácích.
30:16
Oba týmy bojují.
29:34
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková bez asistence (3:4).
27:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková bez asistence (3:3).
27:43
Žbánková po střele od mantinelu na vzdálenější tyčku, lehce nad kotníček gólmanky, srovnává stav dnešního utkání.
26:50
Mažáryová kryje střelu na bližší tyčku.
25:30
Rozehrávka domácích ze soupeřova rohu.
21:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #44 Barbora Zabavská (2:3).
21:16
Faltus skvěle uklízí backhandem.
20:05
Pantherky nedokázaly využit přesilovou hru.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
18:05
Vyloučen hráč #61 Karolína Laura Hornová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:32
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:3).
17:32
Nepokrytá Špačková ze středu navyšuje náskok FATPIPE Tigers Start98 Kunratice.
16:09
Nováková při střele špatně došlápla a leží na zemi.
16:09
Doporučujeme si pustit komentovaný zápas na TVCOM, který pro Vás živě prezentuje Anežka Slaná a Kristýna Kolářová.
13:38
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #32 Monika Škorpová (1:2).
13:28
Mažáryová těsně nedosáhla na střelu od Pěnkavové. Čo chýbalo.
13:15
Zelingerová trefuje z rozehrávky jen spoluhráčku.