2:2
- : -
FD Teplice

FD Teplice - Florbal Chomutov 2:6
41. Ondřej Duben, 45. Lukáš Kugel - 1. Vašek Kordulík, 9. Vít Sobek, 24. Jan Holovej, 26. Jan Ibl, 40. Vašek Kordulík, 43. Vít Kraj; rozhodčí: Martin Procházka - Jaroslav Tichý; vyloučení: 8:4; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 28 - Rostislav Votoček 22; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 18:16
45:00
44:59
Vyloučen hráč #12 Tobiáš Tychler družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:42
Branku družstva FD Teplice vstřelil #72 Lukáš Kugel z trestného střílení (2:6).
42:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #28 Vít Kraj, asistoval #29 Vít Sobek (1:6).
40:04
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben bez asistence (1:5).
39:37
Vyloučen hráč #12 Tobiáš Tychler družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
39:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Vašek Kordulík, asistoval #5 Ondřej Penk (0:5).
38:01
Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
33:22
Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost.
32:41
Vyloučen hráč #19 Jan Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:8
30:00
29:34
Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za hra rukou.
28:04
25:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #93 Matěj Dolejší (0:4).
24:22
Vyloučen hráč #66 Ondřej Knapík družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #93 Matěj Dolejší (0:3).
20:52
Vyloučen hráč #93 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:10
15:00
08:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #90 Martin Šulaj (0:2).
06:34
Vyloučen hráč #66 Ondřej Knapík družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost.
06:34
Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
04:45
Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
00:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Rostislav Votoček; hráči v poli: Martin Pretl, Tomáš Podubecký, Matěj Dolejší, Jan Ibl, Jan Holovej
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Zdeněk Pošík; hráči v poli: Tobiáš Tychler, Martin Dudek, Ondřej Duben, Ondřej Knapík, Jan Veselý