2:3
2:0
- : -

Panthers Praha B - FAT PIPE Traverza Chodov 6:5pn
3. Tomáš Kočovský, 23. Samuel Hron, 27. Martin Sedláček, 32. Matyáš Klinka Canales, 32. Filip Spěvák, N Samuel Hron - 9. Ondřej Janeček, 10. Oliver Cerha, 24. Tadeáš Ranš, 27. Tadeáš Ranš, 30. Tomáš Benda; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Flajzar 11 - Ondřej Slezák 11; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #20 Ondřej Janeček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #70 Tomáš Kočovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #74 Tadeáš Ranš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #31 Samuel Hron a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #44 Jan Božovský , ale gól nevstřelil.
42:44
Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:30
Traverza tlačí, ale Panthers braní.
39:26
Vyloučen hráč #41 Jonáš Dlouhý družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:10
Timeout FAT PIPE Traverza Chodov
32:15
Panthers nastoupili do třetí třetiny aktivněji a srovnávají skóre.
31:53
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #80 Filip Spěvák bez asistence (5:5).
31:35
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #63 Matyáš Klinka Canales bez asistence (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:5
30:00
29:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #23 Tomáš Benda, asistoval #74 Tadeáš Ranš (3:5).
27:04
Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
26:50
Traverza odpovídá rychlím gólem.
26:39
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #23 Tomáš Benda (3:4).
26:27
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #4 Martin Sedláček, asistoval #69 Václav Rejzl (3:3).
23:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #94 Petr Engliš (2:3).
22:35
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #31 Samuel Hron bez asistence (2:2).
21:50
Vyloučen hráč #23 Tomáš Benda družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za sekání.
19:03
Hráči Traverzy nepouští soupeře do nebezpečného zakončení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:5
15:00
09:03
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #15 Oliver Cerha, asistoval #62 Filip Stránský (1:2).
08:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #20 Ondřej Janeček, asistoval #74 Tadeáš Ranš (1:1).
02:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #70 Tomáš Kočovský, asistoval #69 Václav Rejzl (1:0).