6:1
2:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Panthers Praha B 12:2
3. Michal Mašek, 4. Jakub Křivánek, 9. Tobiáš Uhřík, 15. Adam Hrdina, 16. Vojtěch Dobeš, 17. Michal Trčka, 22. Michal Mašek, 24. Tobiáš Uhřík, 28. Michal Trčka, 29. Tobiáš Uhřík, 32. Michal Mašek, 32. Tobiáš Uhřík - 24. Mikuláš Kandravý, 38. Václav Rejzl; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Eisner 8 - Jakub Flajzar 16; po třetinách: 4:0, 6:1, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 8:4
45:00
44:52
Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
43:44
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
43:17
Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
37:30
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #69 Václav Rejzl bez asistence (12:2).
34:39
Vyloučen hráč #79 Martin Sedláček družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:39
Vyloučen hráč #80 Tiep Van Nguyen družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
33:34
Trestné střílení družstva Panthers Praha B neproměnil #31 Samuel Hron.
31:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (12:1).
31:35
Královému Dvoru se start do další třetiny znovu povedl.
31:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #41 Adam Hrdina (11:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:3
30:00
29:59
Druhou třetinu dali Panteři překrásně famózní gól z poloviny hřiště. Dále ale moc nadějí Panterům nedáváme jelikož skóre je 10:1 a dát gól bylo pro pantery poměrně obtížné.
28:24
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #8 Vojtěch Dobeš (10:1).
27:37
Vyloučen hráč #70 Tomáš Kočovský družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
27:05
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #77 Michal Trčka, asistoval #17 Tomáš Zuska (9:1).
23:38
Mistrovská střela Mikuláše Kandravého překvapila všechny hráče Králového Dvora, hlavně brankáře Eisnera.
23:37
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #13 Mikuláš Kandravý, asistoval #92 Jan Švehla (8:1).
23:22
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #77 Michal Trčka (8:0).
21:03
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #8 Vojtěch Dobeš (7:0).
19:01
Hráč s číslem 79 byl ve veliké šanci, ale brankář Eisner se blýsk dobrým zákrokem.
16:47
Tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr zahájil druhou třetinu lépe a odskakuje si o další dva góly.
16:09
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #77 Michal Trčka, asistoval #70 Tomáš Rada (6:0).
15:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #8 Vojtěch Dobeš, asistoval #6 Jakub Tošnar (5:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:3
15:00
14:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #41 Adam Hrdina, asistoval #13 Michal Mašek (4:0).
08:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #70 Tomáš Rada (3:0).
03:26
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Jakub Křivánek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (2:0).
02:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #10 Tomáš Fodor (1:0).
00:15
Tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr zahájil utkání hbitým útokem na branku nepřítele. Následně už padal jeden gól za druhým. První třetina skončila ve prozpěh již řečeného týmu 4:0
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Christian-Marcel Kušnirák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Jakub Flajzar; hráči v poli: Matyáš Klinka Canales, Petr Zikán, Samuel Hron, Alexandr Paz, Jonáš Dlouhý