1:0
4:0
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - FbŠ Bohemians B 5:0
21. Daniel Havlíček, 35. Lukáš Parduba, 35. Jakub Batěk, 36. Tomáš Procházka, 42. Daniel Havlíček; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Petr Schmitt ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 4:0;
45:00
41:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #29 Jakub Zíka (5:0).
35:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #98 Tomáš Procházka, asistoval #58 Daniel Havlíček (4:0).
34:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #42 Jakub Batěk, asistoval #58 Daniel Havlíček (3:0).
34:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #22 Lukáš Parduba, asistoval #55 Jan Lubina (2:0).
30:00
30:00
20:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #55 Jan Lubina (1:0).
15:00
15:00
13:43
Vyloučen hráč #55 Jan Lubina družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Petr Schmitt; hráči v poli: Jakub Mulač, Michal Křenek, Kryštof Blažej, Petr Červenka, Petr Hromádko
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Jakub Batěk, Ondřej Janata, Jan Pozler, Daniel Havlíček, Jakub Zíka