1:0
0:4
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Primátor Náchod 3:7
4. Jakub Hübner, 14. Adam Šára, 27. Jakub Hübner - 1. Jan Majer, 11. David Špaček, 15. Jakub Vysoký, 32. Adam Jakubský, 32. Jakub Vysoký, 38. Jakub Vysoký, 45. Adam Jakubský; rozhodčí: Filip Novák - Tomáš Tóth; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Václav Svoboda ? - Adam Richter ?; po třetinách: 2:3, 1:0, 0:4;
45:00
44:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #99 Jan Majer (3:7).
44:17
Vyloučen hráč #50 Tomáš Dančák družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:31
Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
40:15
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
37:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #99 Jan Majer (3:6).
37:33
Vyloučen hráč #88 Adam Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
31:58
31:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (3:4).
30:00
30:00
26:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #35 Jakub Hübner, asistoval #44 František Kavka (3:3).
15:00
15:00
14:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (2:3).
13:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #87 Adam Šára, asistoval #86 Samuel Zajíc (2:2).
12:31
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
10:56
Vyloučen hráč #92 Jindřich Anderle družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
10:35
Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
10:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:2).
03:15
00:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #6 Jakub Vysoký (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Václav Svoboda; hráči v poli: Adam Šára, Vilém Špinka, Samuel Zajíc, Teodor Jireš, Jindřich Anderle