4:2
1:5
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:7
18. Radek Krajcigr, 21. Radek Krajcigr, 29. Jaromír Ekl, 38. Ondřej Kopič, 40. Lukáš Mlejnek, 59. Jakub Jirsa - 27. Pavel Hájek, 33. Ondřej Stuchlík, 44. Pavel Hájek, 46. Lukáš Gregor, 50. Jan Fiala, 51. Vojtěch Klápa, 57. Vojtěch Klápa; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:3 + Štěpán Čuda 5; využití: 3:2; diváků: 210; zásahy brankářů: Jan Dvořák 15 - Petr Musil 18; po třetinách: 1:0, 4:2, 1:5;
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
59:48
Ekl sekl do Musila a tak SKV rozehrává z hrany velkého brankoviště.
59:17
Lípa má posledních 40 vteřin na gól, zatím mají obrovské šance.
58:59
Z otočky pálí Kopič.
58:37
Buly vyhrávají domácí a hned jdou do šesti.
58:36
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #66 Daniel Štěrba (6:7).
58:05
Musil vyhazuje míček, ale jeho výhoz zachycuje Kopič a Lípa jde do šesti.
57:44
Kopič střílí do bloku.
57:06
Lípa si přihrává okolo hráčů z SKV a střílí Tichý.
56:40
Lípa má přesilovou hru až do konce utkání a má šani ještě utkání vyhrát, zda se jim to podaří uvidíme každou chvilkou.
56:39
Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za hrubost.
56:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #84 Ivan Pergler (5:7).
56:03
Na Dvořáka běžel hráč SKV a neskutečně míček odkopl pryč.
55:07
Tichý proběhl mezi třema hráči z SKV a do střely jde Kouba.
54:36
Buly v rohu hřiště vyhrávají domácí, Kopič kombinuje s Brodským a Kadlecem.
53:47
Tichý získává míček na polovině hřiště a žene se do střely, ale trefuje pouze blok.
53:16
Lípa rozehrává na polovině hřiště a Kadlec se žene do útoku, domácí už hrají v plném počtu.
52:32
Vinohrady rozehrávají od vlastní střídačky a připravují si šanci k zakončení.
51:30
SKV rozehrává na polovině hřiště a přihrávají si okolo českolipských.
51:29
Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
50:42
SKV se poprvé v utkání ujímá vedení a řítí se do útoku, kde faulují a rozehrávají domácí.
50:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #99 Jan Procházka (5:6).
50:19
Tichý jde do výběhu a střílí do bloku.
49:40
Buly vyhrávají hosté a připravují si útočnou kombinaci.
49:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #17 Viktor Kopecký (5:5).
49:21
Stárek přihrává Krajcigrovi a teď protiútok SKV.
47:49
Mljenek se Stárkem připravují útočnou kombinaci, Mlejnek po mantinelu posíla míček na Brodksého, jejich akce končí za brankou Musila.
46:56
Kadlec si v obraně přihrává s Tichým a prozatím se nikam neženou, ale teď vybíhá po mantinelu Stárek a v rohu hřiště přichází o míček.
46:04
Kopič na chvíli získal míček, ale po chvíli o něj přišel a vznikl protiútok hostí.
45:27
Po gólu Gregora vyhrávají buly domácí a hned se ženou do útoku.
45:26
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
45:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (5:4).
45:09
Na zemi se ocitl Kopecký a hra je pozastavena.
44:41
Buly vyhrávají hosté a připravují si přesilovou kombinaci.
44:40
Vyloučen hráč #20 Antonín Stárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
43:52
Odložené vyloučení, pokud SKV nedá gól na trestnou lavici se půjde posadit Stárek.
43:13
Po gólu Hájka vyhrávají buly hosté a o míček je připravuje Kopič.
43:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Pavel Hájek, asistoval #28 Jan Fiala (5:3).
42:47
V rohu hřiště na míčku Stárek, který je faulován a rozehrává Jirsa s Kadlecem, Tichý se rozebíhá do střly.
42:17
Stárek na míčku, přihrává Kopičovi ten se rozebíhá a míček mu vrací.
40:59
Lípa rozehrává v útočném rohu, hrají za brankou a Kouba pálí od poloviny půlky.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají domácí a rozhrávají si útočnou kombinaci od vlastní branky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:27
Ekl získává míček na polovině hřiště a hned startuje do střely.
39:04
Po gólu Mlejnka vyhtávají bul y domácí a hned se přesouvají do útočných pozic.
39:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #77 Radek Krajcigr (5:2).
39:02
Mlejnek se rozebíhá, pálí a góóóól.
38:11
Hosté rozehráavjí v útočném rohu, míček získává Kopič.
37:28
Po gólu Kopiče vyhrávají buly hosté a Lípa je hned aktivně presuje.
37:27
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #4 Milan Tichý (4:2).
36:56
Krajcigr odpaluje míček hostům a ti běží do útoku, kde výborně získává míček Kadlec.
36:54
Tichý pálí od poloviny hřiště.
36:33
Tichý přihrává Kopičovi ten posílá cros na Štěrbu.
36:16
Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
35:42
Mlejnek na míčku přihrává Stárkovi ten se rozebíhá do útoku a přihrává na Dzieržu, který se bez žádného kontaktu řítí k zemi.
34:53
SKV si přihrává na své polovině a posíla rychlý balon po mantinelu a přichází skvělý zákrok Dvořáka.
34:19
Lípa rozehrává na polovině hřiště a začínají si připravovat útočnou kombinaci.
33:21
Lípa na míčku, Kouba teď odkopává míček přímo na čepel jednumo z hráčů hostí.
32:56
Neksutečný zákrok Musila po střele od Tichého.
32:33
Po druhém gólu hostí vyhrávají buly hosté.
32:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #28 Jan Fiala (3:2).
32:15
DVořák vyhazuje do protiútoku na Krajcigra, ale ten nestíhá zakončit.
31:14
Mlejnek získává míček, ale rozdočí signalizují faul a tak hosté rozehrávají z rohu hřiště.
30:49
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
30:49
Oslabení si teď vyzkouší i domácí, Tichý zahrál balonek rukou.
30:35
Kopič střílí, ale trefuje pouze blok a SKV získává míček.
30:08
Lípa už na míčku střílí, ale trefují pouze blok.
29:58
Na své polovině rozehrávají hosté.
29:33
Z rohu zakládá kombinaci Jirsa.
28:46
Lípa hraje druhou přesilovou hru a má šanci navýšit své vedení.
28:45
Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
28:39
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #55 Jakub Jirsa (3:1).
28:39
Jirsa přihrává Eklovi ten jde sám na branku a dává góóoóól!
27:38
Kadlec vybíhá po mantinelu a shazuje na Tichého, který nahazuje před branku hostí.
26:48
SKV si přihrává na své polovině a českolipští je aktivně presují, přihrávka do rohu hřiště končí faulem hostí.
26:17
Po gólu Hájka vyhrávají buly hosté.
26:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Pavel Hájek, asistoval #26 Jan Pinkas (2:1).
25:46
Tichý fauluje a SKV rozehrává v útočném rohu a kombinují okolo hráčů domácích.
24:40
SKV rozehrává na polovině hřiště a českolipští je ihned připravují o míček a dostávají se do šance, konkrétně Ekl s Brodským.
24:12
Jirsa na míčku, rozbíhá se do útoku a shazuje na Mlejnka.
23:00
Kopecký běží sám na branku a trefuje pouze hruď Dvořáka.
22:07
Brodský pohotově reaguje na míček kutálící se před brankou a zachraňuje Dvořáka.
21:18
Klápa probíhá mezí dvouma hráči domácích a střlí.
20:41
Góóóóóóóóól, Lípa už vede 2 : 0. Buly vyhrávají hosté a českolipští je hned začínají aktivně presovat a získávají míček.
20:40
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #12 Lukáš Mlejnek (2:0).
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají hosté a hned jdou do střely.
18:42
Ekl se rozebíhá s míčkem a shazuje na Mlejnka.
18:00
Po gólu Krajcigra vyhrávají buly domácí a Lípa se ujímá vedení.
17:59
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:0).
17:56
Vyloučen hráč #17 Viktor Kopecký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
17:56
Lípa hraje přesolovou hru a Krajcigr dává góóóóóól!
17:09
Vinohrady zalezlé na vlastní polovině, Čuda střílí a přichází neskutečný zákrok Dvořáka.
16:47
Tichý vyhrává souboj v rohu a českolipští už běží do útoku.
16:04
SKV na míčku, připravují si útočnou kombinaci a Lípa je aktivně presuje.
15:23
Mlejnek pribíhá hřiště a přichází o míček, SKV se řítí do protiútoku.
14:49
V útoku kombinuje Krajcigr a Štěrba.
14:05
Tichý si přihrává s Kadlecem, následně vzduchem posílá míček do útoku, ale míček končí za mantinelem.
13:33
Stárek faulován, rozehrává s Dzieržou, Stárek chybuje a jeho chybu zachránil Brodský.
13:07
Střela do tyčky hráč #28 Jan Fiala družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
12:58
Vinohrady rozehrávají od vlastní střídačky, přihrávají si na jejich polovině a posílají míček po mantinelu do útoku.
12:24
Kopič fauluje a tak Vinohrady rozehrávají na polovině domácích.
11:28
Do Dvořáka teď šlo několik dorážek, ale stojí jako skála a drží čisté konto.
10:53
Tichý přihrává Kadlecovi ten mu vrací a přibíhá jim na pomoc s rozehrou Brodský.
10:06
Hosté rozehrávají v útočném rohu, hra probíhá za brankou teď přihrávka na Kopeckého ten střílí, ale úplně mimo branku domácích.
09:22
Tichý vybíhá z obrany až na polovinu hostí, přihrává osamocenému Krajcigrovi před brankou, ale tomu se nepodařilo míček přijmout.
09:05
Neskutečný zákrok Dvořáka v leže.
08:46
SKV běží po mantinelu do útoku, střílí a Dvořák s přehledem chytá.
07:55
Dvořák vyhazuje na Stárka ten se rozebíhá do útoku a shazuje na Mlejnka.
07:46
Klápa přestřeluje branku.
07:18
SKV v útoku o míček je připravuje Jirsa a Lípa jde střídat.
06:45
Kouba střílí z otočky do středu těla Musila.
06:26
Švejda netrefil míček, když byla odrytá polovina branky Dvořáka.
05:45
V obraně si přihrává lipský celek a vytváří útočnou kombinaci.
04:57
Lípa rozehrává ve svém rohu, Kaldec ztrácí balon a Dvořák ho zachraňuje, vyhazuje na Tichého a ten běží do protiútoku.
04:19
SKV v útoku a o míček je připravuje Mlejnek.
03:18
Vinohrady si přihrávyjí v obraně a začínají si tvořit útočnou kombinaci.
02:21
Mlejnek přihrává Staňkovi ten zrtácí a SKV se ženou do protiútoku.
01:40
JIrsa přihrává Tichému ten dribluje u mantinelu a posíla do útoku na Ekla.
00:50
Neskutečná akce Krajcigra a Štěrby gólem nekončí.
00:01
Týmy už přistupují na první buly utkání a vítězí domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Pavel Hájek, Jan Fiala, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Daniel Štěrba, Lukáš Mlejnek, Antonín Stárek, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr
00:00
Dobré odpoledne vážení divácí, vítáme vás u dnešního online přenosu 26. kola Livesport Superligy, kde se dnes tady v českolipské hale odehraje utkání mezi FBC 4CLEAN Česká Lípa a TJ Sokol Královské Vinohrady.