1:2
1:4
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Chomutov B 4:10
1. Jan Hubka, 14. Tomáš Novotný, 27. Jan Hubka, 32. Filip Bártek - 3. David Mráz, 7. Kryštof Josef Kalijanko, 10. Vojtěch Daňo, 13. Filip Žižka, 19. David Wirth, 29. David Wirth, 34. Kryštof Josef Kalijanko, 35. Jan Baier, 41. Vojtěch Daňo, 45. Jan Baier; rozhodčí: Lukáš Mucha - Filip Jahodář; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček 23 - Rostislav Votoček 32; po třetinách: 2:4, 1:2, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 12:14
45:00
44:28
Vyloučen hráč #34 Ondřej Soukup družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za vražení zády.
44:17
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #11 Jan Baier, asistoval #8 Adam Češka (4:10).
40:25
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #36 Vojtěch Daňo, asistoval #14 David Mráz (4:9).
37:37
Jan Hubka opět míjí bránu.
35:09
Mikolášovi Malému se udělalo horko z výkonu svých svěřenců. Tudíž musel ukázat své odporné slávistické srdce a sundal si mikinu, aby ukázal své slávistické tričko.
34:47
33:40
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #20 Kryštof Josef Kalijanko, asistoval #27 David Wirth (4:7).
31:06
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #33 Jan Hubka (4:6).
28:40
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #27 David Wirth, asistoval #88 Jiří Tišler (3:6).
26:15
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #2 Matyáš Korous (3:5).
25:51
Vyloučen hráč #29 Lukáš Jiřička družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
22:30
Štětská bestie vyslala pumelici na bránu, avšak gólman s tím problémy neměl.
18:32
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #27 David Wirth, asistoval #8 Adam Češka (2:5).
18:32
Tomu se říká důraz na brankovišti. David Wirth dává góla.
15:55
Jakub "Evžen" Pavlíček zatím ukazuje fantastické zákroky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:10
15:00
14:25
Ondřej "Perník" Bernat ukazuje celku z Chomutova tvrdou hru.
13:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #29 Lukáš Jiřička (2:4).
13:11
Neskutečné!!! Roudnický "lobo"Tomáš dává góla.
12:42
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #72 Filip Žižka bez asistence (1:4).
09:37
Vyloučen hráč #72 Filip Žižka družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
09:19
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #36 Vojtěch Daňo, asistoval #27 David Wirth (1:3).
06:36
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #20 Kryštof Josef Kalijanko, asistoval #11 Jan Baier (1:2).
06:36
Kryštof Josef Kalijanko dává krásnou brnaku z otočky.
04:40
Matyáš Korous se ocitl sám před bránou s balónkem, ale branku nedává. Ze střídačky se ozývá "Jeee...".
03:33
David Šindelář těsně míji branku.
02:35
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #14 David Mráz, asistoval #58 Adam Dedecius (1:1).
02:35
David Mráz terfuje víko.
00:46
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #88 Filip Bártek (1:0).
00:46
A máme tu první branku dne. Prosazuje se Jan Hubka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Filip Jahodář.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B:
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Lukáš Jiřička, Ondřej Soukup, Filip Bártek, David Šindelář, Jan Hubka