2:6
3:4
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - BK REAL ROUDNICE n/L 6:11
13. Lukáš Lukavec, 22. Alexandr Pech, 24. Petr Švec, 37. Vojtěch Grohol, 41. Alexandr Pech, 44. Daniel Tattermusch - 7. Filip Bártek, 17. Filip Bártek, 18. Filip Bártek, 19. Lukáš Jiřička, 22. Filip Bártek, 23. Filip Bártek, 28. David Vanžura, 35. Jan Hubka, 40. David Vanžura, 42. David Šindelář, 44. Jan Hubka; rozhodčí: Filip Jahodář - Lukáš Mucha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Příhoda 28 - Jakub Pavlíček 25; po třetinách: 1:1, 2:6, 3:4;
45:00
Střely ve 3. části: 14:19
45:00
44:49
Fanstastický obranný zákrok Ondřeje "Perníka" Bernáta.
43:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch, asistoval #8 Vojtěch Grohol (6:11).
43:08
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #12 David Šindelář (5:11).
43:08
Napravil! Po přihravce Davida Šindeláře dává gól Jan Hubka.
43:00
Jan Hubka opět netrefuje bránu. Ze střídačky se ozývá "Máš to za 500".
41:21
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #12 David Šindelář, asistoval #88 Filip Bártek (5:10).
41:21
Už to vypadalo, že to kapitan roudnicého celku nedokáže zpracovat. Obavy však byly zbytečné. David Šindelář dává góla.
40:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Alexandr Pech, asistoval #33 Vojtěch Diepold (5:9).
39:48
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #38 David Vanžura, asistoval #27 Tomáš Novotný (4:9).
38:16
Instrukce od trenéra jsou jasné: Něco kreativního. (Roudnice)
36:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #8 Vojtěch Grohol, asistoval #23 Daniel Tattermusch (4:8).
34:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #1 Jakub Pavlíček (3:8).
34:16
Konečně!!!! Jan Hubka si prošel přes 3 hráče a vymetá šibenici.
29:41
Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
29:41
Tomáš "Sekač" Novotný míří na trestnou.
29:16
Trenér Mikoláš Malý pod velkým tlakem.
27:22
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #38 David Vanžura, asistoval #17 David Moravec (3:7).
27:22
David Vanžura střelou ze středně daleké vzdálenosti vymetá pavučinu. Svůj gól oslavuje hlasitým "JOOOO".
26:06
Zase! Jan Hubka míjí bránu.
23:54
Lukáš Jiřička přestřeluje bránu.
23:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #16 Petr Švec bez asistence (3:6).
22:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #33 Jan Hubka (2:6).
22:54
Neskutečné! Filip Bártek pátý gól!!!!!!
21:28
21:11
20:33
​Na dnešní zápas se přišli podívat i ultras Roudnice Jiří Šolta, Ondřej "Moto Moto" Večeř a Matěj "McSmažák" Fišer.
18:24
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Lukáš Jiřička, asistoval #12 David Šindelář (1:4).
18:24
Lukáš Jiřička dává po krásné střele z půlky góla.
17:59
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #23 Jan Schneider (1:3).
17:59
Máme tu hattrick. Filip Bártek dává po skvělé přihrávce Jana Schneidera třetí gól.
16:07
16:07
Hubka napravil. Skvělou přihrávkou našel Bártka a ten skóruje.
15:12
Hráč s číslem 33 Jan Hubka opět míjí bránu.
12:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Lukáš Lukavec, asistoval #23 Daniel Tattermusch (1:1).
12:36
Skvělá kombinace Lukavec, Tattermusch končí gólem.
09:24
Ondřej Soukup ukazuje proč se mu říká štětská bestie.
08:50
Skvělý zákrok roudnického brankáře Pavlíčka.
08:04
Racku víc života do tý hry!!
06:48
06:48
Hubka šel sám na branku, ale klasicky znovu neproměňuje. Naštěstí tu je Filip Bártek, který z dorážky dává góla.
05:33
Jan Racek těsně míjí bránu.
05:00
Jan Hubka furt ne a ne trefit bránu.
04:06
Vyloučen hráč #8 Vojtěch Grohol družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.