2:1
1:5
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBC Panthers Liberec 6:16
1. Jan Štál, 7. Tomáš Houška, 9. Jan Štál, 23. Tomáš Houška, 24. Jan Štál, 60. David Hanuš - 5. Jiří Špak, 7. Jan Král, 7. Jiří Špak, 11. Pavel Sekyra, 12. Filip Munzar, 13. Filip Munzar, 14. Jan Král, 15. Pavel Sekyra, 16. Jiří Špak, 20. Jiří Špak, 21. Filip Munzar, 41. Jiří Špak, 54. Pavel Sekyra, 54. Ondřej Neuman, 57. Teemu Tuhkanen, 60. Jiří Špak; rozhodčí: Aleš Jansa - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; zásahy brankářů: Jan Kraus 25 - Petr Vacátko 30; po třetinách: 3:10, 2:1, 1:5;
Komentář domácích Bret David (Vedoucí):
Hráči se v prvních 4 minutách namlsali, mysleli si, že se soupeř porazí sám... Liberec nás těžce vycvičil v kombinační hře a bohužel jsme jim dovolili místy exhibiční hru. Své hráče dnes nemohu za nic pochválit, na tréninku se zaměříme na chyby, kterých bylo dnes strašně moc. Díky divákům a soupeři za zápas.
Komentář hostů Obermann Jan (Trenér):
Děkujeme soupeři za fér utkání a díky našim borcům za nasazení po celých 60minut, hned to vypadá jinak. Těšíme se na další zápas ve stejné sestavě!
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
59:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #34 David Hanuš, asistoval #33 Michal Schreier (6:16).
59:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #42 Teemu Tuhkanen (5:16).
56:51
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #42 Teemu Tuhkanen, asistoval #93 Ondřej Neuman (5:15).
53:58
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #47 Filip Munzar (5:14).
53:56
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
53:02
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra bez asistence (5:13).
47:03
Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
40:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (5:12).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
35:24
Vyloučen hráč #16 Jan Štál družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
23:53
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #3 Marcel Jeřábek (5:11).
23:33
Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #8 Tomáš Valkoun (4:11).
20:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #17 Jan Obermann (3:11).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:18
20:00
19:38
18:05
Vyloučen hráč #7 Jan Pech družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:11
14:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #3 Jiří Špak (3:8).
13:45
Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #77 Pavel Sekyra (3:7).
12:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #3 Jiří Špak (3:6).
11:51
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:5).
10:49
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #81 Dominik Trunec (3:4).
08:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál bez asistence (3:3).
06:40
06:28
06:02
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #16 Jan Štál (2:1).
04:46
00:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #8 Tomáš Valkoun (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Filip Munzar, Ondřej Neuman
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Jan Kraus; hráči v poli: Marek Hubaček, Tomáš Houška, Ondřej Kabelka, Tomáš Ouhrabka, Adam Florian