3:6
1:4
- : -

FBC Vipers Most - BK REAL ROUDNICE n/L 4:12
17. Václav Koubek, 17. Jaroslav König, 24. Václav Koubek, 41. Tomáš Barna - 4. Štěpán Cvekl, 7. Štěpán Cvekl, 19. Jiří Šolta, 20. Jiří Hádek, 22. Ondřej Cvekl, 23. Jaroslav Gabriel, 28. Jaroslav Gabriel, 29. Ondřej Cvekl, 32. Štěpán Cvekl, 41. Jaroslav Gabriel, 42. Ondřej Cvekl, 45. Daniel Pilař; rozhodčí: Jiří Jelínek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Matěj Chabr ? - Matěj Fišer ?; po třetinách: 0:2, 3:6, 1:4;
45:00
44:07
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #24 Štěpán Cvekl (4:12).
41:51
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #24 Štěpán Cvekl (4:11).
40:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #29 Jiří Hádek (4:10).
40:25
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #3 Tomáš Barna, asistoval #72 Martin Horák (4:9).
39:53
Vyloučen hráč #29 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:34
Vyloučen hráč #75 Radek Babák družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hrubost.
31:34
Vyloučen hráč #98 Michal Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
31:34
Hráči se do sebe pustili, div si neroztrhali občanky.
31:20
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #24 Štěpán Cvekl, asistoval #49 Ondřej Cvekl (3:9).
30:00
30:00
28:05
27:22
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #30 Jan Rott (3:7).
24:42
Roudnice už vystřelilla 43 střel, zatímco Most jen 22.
23:23
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #27 Václav Koubek, asistoval #2 Pavel Drtina (3:6).
22:56
21:31
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #18 Daniel Pilař (2:5).
19:07
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Jiří Hádek bez asistence (2:4).
18:29
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #24 Štěpán Cvekl (2:3).
17:25
Vyloučen hráč #3 Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
16:58
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #35 Jaroslav König, asistoval #71 Ondřej Klíma (2:2).
16:17
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #27 Václav Koubek, asistoval #34 Matěj Chabr (1:2).
15:00
15:00
10:43
Jiří Šolta schytal ranu přímo mezi nohy.
06:32
05:28
Vyloučen hráč #71 Ondřej Klíma družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
04:42
Trestné střílení družstva FBC Vipers Most neproměnil #18 Ondřej Soukup.
04:42
Matěj Fišer vychytal už druhý nájezd.
03:18
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #24 Štěpán Cvekl, asistoval #18 Daniel Pilař (0:1).
00:46
Vyloučen hráč #29 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
00:25
Trestné střílení družstva FBC Vipers Most neproměnil #27 Václav Koubek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Matěj Fišer; hráči v poli: Marcel Holíček, Jiří Šolta, Daniel Pilař, Ondřej Cvekl, Štěpán Cvekl
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Daniel Rybář, Ondřej Soukup, Martin Horák, Adam Pelikán, Tomáš Barna