2:1
8:4
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Sportovní klub Fbc Most 13:8
1. Daniel Pilař, 7. Jaroslav Gabriel, 10. Ondřej Cvekl, 24. Ondřej Cvekl, 27. Štěpán Cvekl, 32. Jan Rott, 33. Štěpán Cvekl, 35. Ondřej Cvekl, 39. Ondřej Cvekl, 40. Marcel Holíček, 40. Jaroslav Gabriel, 41. Ondřej Cvekl, 45. Daniel Pilař - 8. Petr Řeháček, 9. Marek Pohl, 12. Petr Řeháček, 24. Petr Řeháček, 33. Jiří Jelínek, 34. Roman Miškolci, 38. Petr Řeháček, 42. Jiří Jelínek; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:3 + Jiří Skála OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Whitehead ? - Lukáš Lenko ?; po třetinách: 3:3, 2:1, 8:4;
45:00
44:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #40 Marcel Holíček (13:8).
41:56
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #9 Jiří Jelínek, asistoval #82 Milan Gerhard (12:8).
40:37
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #25 Jiří Šolta (12:7).
39:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #30 Jan Rott (11:7).
39:52
Vyloučen hráč #8 Jiří Skála družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za nesportovní chování.
39:52
Vyloučen hráč #8 Jiří Skála družstva Sportovní klub Fbc Most - osobní trest.
39:39
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #40 Marcel Holíček, asistoval #24 Štěpán Cvekl (10:7).
38:05
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #24 Štěpán Cvekl (9:7).
37:55
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #1 Lukáš Lenko (8:7).
34:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #23 Ondřej Večeř (8:6).
33:37
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #10 Petr Řeháček (7:6).
32:56
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #9 Jiří Jelínek, asistoval #19 Roman Miškolci (7:5).
32:38
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #24 Štěpán Cvekl, asistoval #49 Ondřej Cvekl (7:4).
31:09
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #29 Jiří Hádek (6:4).
30:00
30:00
26:05
23:19
23:01
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #16 Jakub Lafek Šimandl (3:4).
17:30
Vyloučen hráč #8 Jiří Skála družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:06
Vyloučen hráč #30 Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
11:44
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #9 Jiří Jelínek (3:3).
09:25
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #30 Jan Rott (3:2).
08:55
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #33 Marek Pohl, asistoval #9 Jiří Jelínek (2:2).
07:40
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #8 Jiří Skála (2:1).
06:58
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #25 Jiří Šolta (2:0).
05:26
Vyloučen hráč #9 Jiří Jelínek družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za sekání.
00:15
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #49 Ondřej Cvekl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů Sportovní klub Fbc Most:
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Dominik Whitehead; hráči v poli: Marcel Holíček, Jiří Šolta, Daniel Pilař, Ondřej Cvekl, Štěpán Cvekl