1:0
3:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - Viking TJ Kobylisy 10:3
7. Adam Jakubský, 9. Jiří Jebavý, 11. Adam Jakubský, 12. Jakub Vysoký, 13. Jakub Vysoký, 14. Jan Majer, 28. Jakub Vysoký, 37. Filip Knettig, 39. Jan Majer, 45. David Špaček - 13. Alice Jirásková, 15. Filip Kobliha, 38. Daniel Roubík; rozhodčí: Filip Novák - Jan Hejsler; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Adam Richter 11 - Lukáš Bydžovský 20; po třetinách: 6:2, 1:0, 3:1;
Komentář hostů Havlíček Daniel (Vedoucí):
Relativně dobrý zápas, nicméně jsme se nevyhnuli našemu klasickému výpadku. Náchod si výhru zasloužil svou hrou na balónu.
45:00
Střely ve 3. části: 10:5
45:00
44:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #61 Martin Hanuš (10:3).
41:53
Vyloučen hráč #92 Filip Kobliha družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
38:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #6 Jakub Vysoký (9:3).
37:09
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #68 Daniel Roubík, asistoval #35 Jakub Scott (8:3).
36:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #88 Adam Kašpar (8:2).
31:19
Vyloučen hráč #35 Jakub Scott družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:3
30:00
27:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #99 Jan Majer (7:2).
17:44
Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:6
15:00
14:07
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #68 Daniel Roubík (6:2).
13:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #13 David Špaček (6:1).
12:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (5:1).
12:16
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #63 Alice Jirásková, asistoval #48 Jáchym Kymla (4:1).
11:43
10:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský z trestného střílení (3:0).
08:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #61 Martin Hanuš (2:0).
06:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (1:0).