2:0
2:5
- : -

SC Podještědí Č. Dub - FBC Liberec B 9:5
3. Jan Kopecký, 4. Jakub Švarc, 5. Jakub Švarc, 10. Petr Šmíd, 15. Adam Topinka, 18. Jakub Šenberk, 22. Jakub Švarc, 34. Jakub Švarc, 40. Jakub Švarc - 31. Jan Dlouhý, 36. Jan Fohl, 36. Šimon Ježek, 43. Marek Passian, 44. Šimon Ježek; rozhodčí: Tomáš Beran - Michal Král; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Němeček ? - Filip Kraus ?; po třetinách: 5:0, 2:0, 2:5;
43:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #13 Šimon Ježek, asistoval #37 Tomáš Horan (9:5).
42:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #66 Marek Passian, asistoval #51 Lukáš Čihák (9:4).
41:23
Vyloučen hráč #4 Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hra na zemi.
39:59
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #6 Jakub Švarc, asistoval #3 Jakub Šenberk (9:3).
35:29
Timeout SC Podještědí Č. Dub
35:29
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #13 Šimon Ježek, asistoval #51 Lukáš Čihák (8:3).
35:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Jan Fohl, asistoval #40 Jan Dlouhý (8:2).
33:03
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #6 Jakub Švarc, asistoval #14 Petr Šmíd (8:1).
32:56
Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za blokování hokejky.
30:54
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Jan Dlouhý, asistoval #25 Jan Karl (7:1).
30:00
30:00
27:51
Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za bránění ve hře.
21:57
17:19
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #3 Jakub Šenberk, asistoval #6 Jakub Švarc (6:0).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #5 Adam Topinka, asistoval #4 Marek Prošek (5:0).
09:01
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #14 Petr Šmíd, asistoval #6 Jakub Švarc (4:0).
04:06
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #6 Jakub Švarc bez asistence (3:0).
03:34
02:09
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #13 Jan Kopecký, asistoval #3 Jakub Šenberk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Beran a Michal Král.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Filip Kraus; hráči v poli: Tomáš Horan, Jan Dlouhý, Matěj Pohanka, Jan Karl, Lukáš Čihák