1:5
4:3
0:0

FBC MSEM Přerov - SK K2 Prostějov 9:10pn
3. Maxim Šefčík, 6. Lukáš Raška, 12. Michal Bělaška, 17. Michal Hrabica, 38. Matěj Ševčík, 42. Lukáš Raška, 43. Martin Kubalík, 53. Michal Bělaška, 58. Lukáš Raška - 7. Jakub Krnáč, 29. Jan Smička, 36. Michal Vašut, 39. Jakub Krnáč, 40. Jan Smička, 40. Michal Trnečka, 55. Jakub Krnáč, 59. Jan Smička, 60. Jan Smička, N Jan Smička; rozhodčí: Radek Vybíhal - Stanislav Kosek; vyloučení: 1 + Matěj Porvol 5:3; využití: 1:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Filip Lanča 10, Václav Raška 5 - Jan Weidinger 9; po třetinách: 4:1, 1:5, 4:3, 0:0;
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí):
Předně respekt za nasazení a urputnost pro hráče Prostějova. Zklamali jsme pěknou návštěvu. Pozitivem je návrat do zápasu. Pak je zde několik negativ. Pro náš mladý tým to byla lekce, nezvládli jsme zápas v hlavě. Do obrany to bylo špatné, darovali jsme soupeřům hrozně moc šancí po krosech. No a nakonec humus pro přítomné děti. Fauly, pošťuchování, neuvěřitelné, že dnes nebyl zápas poset červený řádky s vyloučeními.
Komentář hostů Vlček Marek (Trenér):
Po hezkém a dramatickém utkání vyhrál šťastnější tým. Díky klukům za to, jak se dokázali vrátit po slabé první třetině do zápasu a nakonec ho ubojovali.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč #26 Jan Smička a vstřelil rozhodující gól (9:10).

Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč #14 Michal Trnečka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč #3 Michal Vašut a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #69 Tobiáš Pavliš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #87 Michal Bělaška , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #27 Lukáš Raška , ale gól nevstřelil.
59:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #87 Libor Čmela (9:9).
58:14
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #45 Jakub Krnáč (9:8).
57:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #86 Maxim Šefčík (9:7).
54:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #89 Pavel Bezouška (8:7).
52:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (8:6).
51:34
Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC MSEM Přerov na 5 minut za sekání.
51:34
Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
51:34
Tohle komentovat podrobně nebudu. To už bylo na rvačku. Prostějovský hráč dokonce dal facku soupeři. Bez potrestání. Noc nic.
44:00
Hodně soubojů, sprintů i ztrát. Oba týmy se snaží na maximum a nevypouští žádnou situaci.
42:18
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #14 Matěj Ševčík (7:6).
42:18
A znovu, pár rychlých přihrávek a zameteno do víka.
41:47
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (6:6).
41:47
Rychlá kombinace po zemi Přerova až do brány soupeře. Vyrovnáno.
39:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #14 Michal Trnečka z trestného střílení (5:6).
39:57
Nájezd za faul u levého mantinelu, Prostějov i Přerov se diví :) :) :)
39:15
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #12 Vojtěch Laurenčík (5:5).
38:02
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #26 Jan Smička (5:4).
37:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #18 Petr Kavka (5:3).
35:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #3 Michal Vašut, asistoval #89 Pavel Bezouška (4:3).
35:22
Vašut se vytáhl od pravého mantinelu na střed hřiště do střelecké pozice a umístil střelu k levé tyči branky. Zevnitř. Prostějov stahuje na rozdíl jedné branky.
29:42
Vyloučen hráč #3 Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:42
Opravdu se přiostřuje. Nedovolené bránění potrestáno 2 minutami. Přibývá soubojů, a to i verbálních, hlavně ze strany Proistějova.
28:56
28:56
Rozehrávka Přerova nebyla ideální a chybu potrestal prostějovský tým rychlou kombinací až do těsné blízkosti branky domácích. Prostějov snižuje.
24:10
Tempo zápasu se zvyšuje. Prostějov se tlačí před bránu Přerova, Přerov kontruje protiútoky. Zazvonila i tyčka prostějovské brány.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
19:30
Filkovo střídání. Pokus o střelu ze středu hřiště mu nevyšel, tak šel hasit brejk soupeře. Po zisku míčku se opět probíjí po levé straně do útoku. Siréna konce třetiny ho zastavila 6 metrů od brankou soupeře.
16:54
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #10 Ondřej Kowalik (4:1).
16:54
Brejk Přerova skončil gólem. Dva na jednoho středem hřiště. Zmatený míček proskákal až do sítě.
14:08
Po menším závaru v brankovišti Přerova ae hra přesouvá na polovinu Prostějova. Utkání je celkem vyrovnané, i když Přerov se dostává do zakončení častěji.
11:12
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (3:1).
06:43
06:05
Vyloučen hráč #18 Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
06:05
Kavka uplatnil svou váhoovu převahu u mantinelu, ale nedovoleně.
05:49
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #87 Michal Bělaška (2:0).
05:49
Raška využívá početní převahu. V klidu zamířil ze středu hřiště a míček končí v síti.
04:53
Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:53
Čmela silně prostetuje, ale rozhodčí trvá na svém. Na středu hřiště si počínal nedovoleně.
02:05
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #4 Matěj Porvol (1:0).
02:05
Porvol vyvezl míček přes 2 hráče Prostějova na střed obranné poloviny soupeře, nahrává Ševčíkovi na pravou stranu a ten střílí úvodní branku utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Vojtěch Laurenčík, Jakub Krnáč, Martin Kouřil, Jan Smička, Michal Konečný
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Filip Lanča; hráči v poli: Lukáš Raška, Petr Kavka, Matěj Ševčík, Ondřej Foldyna, Martin Kubalík