2:3
4:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice zelení - TJ Centropen Dačice 6:5
3. Martin Vašíček, 4. Tomáš Šenkýř, 14. Tomáš Sochacký, 18. Tomáš Sochacký, 24. Jan Hejda, 24. Tomáš Sochacký - 11. Petr Vican, 12. Lukáš Henzl, 13. Adam Tůma, 16. Matyáš Nosek, 25. Matyáš Nosek; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jonáš Bican ?, Jonáš Bican ? - Martin Čech ?, Martin Čech ?; po třetinách: 2:3, 4:2;
26:00
24:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #52 Matyáš Nosek bez asistence (6:5).
23:53
Timeout TJ Centropen Dačice
23:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #18 Tomáš Sochacký, asistoval #69 Oliver Tomáš (6:4).
23:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #73 Jan Hejda z trestného střílení (5:4).
21:42
Vyloučen hráč #63 Ondřej Bártů družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
21:12
Vyloučen hráč #73 Jan Hejda družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #18 Tomáš Sochacký, asistoval #20 Adam Buzek (4:4).
16:20
Vyloučen hráč #57 Jindřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
15:01
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #52 Matyáš Nosek, asistoval #63 Ondřej Bártů (3:4).
13:17
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #62 Jonáš Bican družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Čech družstva TJ Centropen Dačice
13:00
13:00
12:44
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #50 Adam Tůma bez asistence (2:3).
11:56
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #50 Adam Tůma.
11:33
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #65 Lukáš Henzl, asistoval #63 Ondřej Bártů (2:2).
10:40
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #53 Petr Vican, asistoval #68 Adam Lisa (2:1).
03:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #51 Tomáš Šenkýř, asistoval #27 Martin Stindl (2:0).
02:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice zelení vstřelil #58 Martin Vašíček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Prokopius a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice zelení: brankář: Jonáš Bican; hráči v poli: Adam Buzek, Daniel Nosek, Jan Smola, Martin Vašíček, Jan Hejda