8:3
4:3
- : -

FBC Panthers Liberec - Orel Rtyně v Podkrkonoší 17:7
1. Tomáš Szabo, 13. Tomáš Szabo, 18. David Böhm, 20. Jan Král, 20. Filip Munzar, 24. Filip Munzar, 24. Pavel Sekyra, 28. Jiří Špak, 32. Jiří Špak, 33. Ondřej Neuman, 33. Filip Munzar, 34. Pavel Sekyra, 40. Pavel Sekyra, 51. Jan Král, 55. Ondřej Neuman, 58. Ondřej Neuman, 59. Jiří Špak - 6. Šimon Vacek, 25. Filip Geisler, 28. Šimon Vacek, 28. Dominik Hebelka, 49. Dominik Hebelka, 60. Marek Weinelt, 60. Marek Weinelt; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Petr Vacátko 21 - Jan Beneš 15; po třetinách: 5:1, 8:3, 4:3;
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
Takhle by to šlo, děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Balcar Tomáš (Trenér):
Komentář trenéra hostí: Studená sprcha a návrat do reality. Výsledek odpovídá průběhu zápasu. Díky soupeři za tvrdou lekci.
60:00
59:58
Utkání bylo dramatické jen v úvodu první třetiny, ale pak otěže utkání převzali domácí a zvítězili výrazným rozdílem.
59:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt bez asistence (17:7).
59:20
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #35 Filip Geisler (17:6).
58:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (17:5).
58:06
Kombinace, kterou si dodnes pamatují týmy z Národní ligy. Po ose Nouma - Špak tady máme další gól. Na tyhle akce je radost pohledět
57:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #17 Jan Obermann (16:5).
57:25
Obermannova přihrávka z říše snů našla Noumiče a ten se nemýlil. Dnes se hochům zpátky do Podkrkonoš pojede velice těžce. Je z toho debakl.
54:45
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (15:5).
54:40
Tomu se říká zákrok! Lvím skokem zabránil Vacátko brance. A z protiútoku domácí opět skórují, i když jsou v oslabení
53:52
Vyloučen hráč #62 David Böhm družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
50:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #77 Pavel Sekyra (14:5).
50:37
Využitá přesilovka i na druhé straně. Pěkná kombinace a na konci liberecký Král.
49:21
Vyloučen hráč #35 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
49:21
Hostující 35 se řejmě líbí na trestné lavici a tak po pár minutách jde opět na dva minuty odpočívat.
48:13
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #32 Marek Weinelt (13:5).
48:13
Přeci jen je sníženo, ačkoliv to už moc nezmění, hosté se radují z přesilovkového gólu.
47:40
Dvě šance v oslabení měli paradoxně PANTHERS. Ani jedna ale neskončila brankou. Oba domácí střelci si vylámali zuby na hostujícím brankáři
46:20
I domácí exekutor trestného střílení se dopustil faulu a přesilovku si vyzkouší hosté.
46:14
Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
46:11
V přesilovce se skorovat nepodařilo, zřejmě domácím chybí motivace.
45:42
V oslabení se pokusili z korigovat výsledek hosté, ale proti byl domácí Vacátko.
44:11
Vyloučen hráč #35 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
44:11
Frustrovaní hoši z Podkrkonoší faulují a domácí můžou navýšit náskok v přesilovce.
43:53
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #17 Jan Obermann.
43:52
K trestnému střílení se postavil neobvyklý exekutor Obermann. Golmana si výtečně povodil, ale už nedokázal zasunout do branky. Skore se nemění
42:00
Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, ale asi už ani samy nevěří, že by dokázali vyrovnat.
40:00
40:00
39:59
Máme tu konec druhé třetiny, domácí navýšili svůj náskok a jsou dobře naladěný na třetí třetinu. Střely 11:11.
39:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #34 Petr Vacátko (13:4).
39:10
Vacátko svůj dnešní skvěklý výkon korunuje asistencí, když do samotného úniku poslal Sekyru, který krásně zakončil beckhendem.
37:14
Hosté jen kombinují na polovině domácích a dostávjí se sem tam k nějáké střele, ale žádná zatím Vacátka neohrozila
35:48
Po několika minutách střela od hostů, do 20.řady stadionu.
34:45
Domácí krásně brání a hosté dělají chyby, jednu teď udělali při střídaní, naštěstí střidájící hráč hostů dokázal zabránit 13cté brance.
33:44
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
33:44
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #22 Jan Král (12:4).
33:44
Sekyra přidává 12 branku a zápas už je asi rozhodnut.
32:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (11:4).
32:56
Munzar zkompletoval hattrick a přidává 10 branku domácích, rychle a chytře rozehrál standartní situaci na středu hřiště
32:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (10:4).
32:30
Neuman přidává 9 branku domácích, kteří hrají dnes ve velké pohodě.
32:15
Vacátko během půl minuty vytáhl, dva skvělé zákroky a drží dnes svůj tým.
31:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #47 Filip Munzar (9:4).
31:37
Munzar krásně našel před brankou Špaka a ten si povodil domácího brankáře, který neměl šanci.
31:11
Szabo si dnes dělá z hostujících hráčů dobrý den.
29:55
Trunec teď vyslal hodně štiplavou střelu a za Benešem zvoní tyč, myslím si že ještě teď mu zvoní v uších.
29:35
Hostující střela skončila na prvním blokujícím hráči
27:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #35 Filip Geisler (8:4).
27:40
A je tu další gól hostů o který se postaral Dominik Hebelka a upravuje na 8:4
27:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #32 Marek Weinelt (8:3).
27:30
Hosté hned po buly odpovídají brankou, krásnou střelou se prezentocal Vacek. 8:3
27:26
27:26
Protiůtok domácích dokázal skvěle zužitkovat Špak. 8:2
26:54
Domácí se dnes mohou pyšnit svojí obranou, ta jim zatím šlape jak švýcarské hodinky
26:28
Hosté se dožadovali faulu, ale rozhodčí zůstavají klidný
25:45
Vacátko teď vytáhl nejkrásnější zákrok zápasu, střelu od mantinelu, která mu letěla nad nohou dokázal krásně vyrazit rukou.
24:28
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Filip Geisler, asistoval #32 Marek Weinelt (7:2).
24:28
Hosté dali o sobě po dlouhé době taky vědět, Geisler prostřelil Vacátka a upravuje stav zápasu na 7:2
23:49
23:49
Po krásné kombinaci Pantherů přidává další gól domácích Pavel Sekyra.

23:04
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #77 Pavel Sekyra (6:1).
23:04
Munzar přidává svou 2 trefu v zápase a 6 Libereckou, Pantheři odskakují do velkého vedení
22:08
Ostrý souboj v rohu hřiště ze kterého odchází jako vítěž domácí hráč s číslem 81
20:00
20:00
19:43
19:42
Je vymeteno. Paní uklizečka dneska nebude mít moc práce.
19:13
19:12
PANTHEŘÍ cikcak kombinace končí v brance. Máme tady pohodové vedení o tři branky.
17:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #62 David Böhm, asistoval #22 Jan Král (3:1).
17:05
Překvapivá střela od Bohmiče zapadla do branky. Šokovaný golman hostů jen vylovil míček ze sítě. Je to o dva.
12:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #3 Jiří Špak (2:1).
12:45
S vypjetím všech sil dotlačil balonek do branky Sabič. Na radosti nic nemění to, že při střele skončil na zemi. PANTHERS opět vedou.
10:20
Domácí Filip Munzar si s hostujících hráčů udělal kuželky, a prokličkoval mezi nimi alá McDavid. Jen maličkost tomu chyběla, a to gol.
07:40
Na obou stranách střelci prověřili brankáře, ale skore se nemění. Mezitím ve Finsku získala česká reprezentace bronzovou medaily, gratujeme!
05:11
05:10
Máme vyrovnáno. Hosté se trefují a začínáme od znovu.
02:40
Nebezpečně pálil Filip Munzar ale hostujícího brankáře neprostřelil. Každopádně sledujeme rychlý florbal z obou stran.
01:40
V první šanci se objevili i hosté, ale domácí golman byl připraven. Stav se nemění
00:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #47 Filip Munzar (1:0).
00:35
Utkání stihlo jenom začít a PANTHERS  jdou hned do vedení. Sabič zamířil přesně. 1:0
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Filip Geisler, Marek Weinelt, Šimon Vacek, Dominik Hebelka, Rostislav Verner
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Ondřej Neuman, Jiří Špak, Filip Munzar