8:1
0:3
- : -

Bulldogs Brno - Florbal Primátor Náchod 10:4
5. Adam Zukal, 7. Filip Mazáč, 23. Jan Svoboda, 24. Adam Vágner, 26. Petr Vaverčák, 29. Jan Svoboda, 30. Petr Vaverčák, 32. Petr Vaverčák, 34. Petr Zajíček, 36. Petr Vaverčák - 36. Patrik Winter, 42. David Špaček, 43. Jakub Vysoký, 56. Jakub Vysoký; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Martin Koudelka 11 - Šimon Sedláček 21; po třetinách: 2:0, 8:1, 0:3;
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
V dnešním zápase jsme se prali se základními návyky a principy, které jsme ve 2.třetině zlepšili a hned jsme vstřelili krásné branky. Ze 3.třetiny se musíme ponaučit. Mockrát děkuji soupeři za dnešní utkání, fanouškům za podporu a hráčům za dnešní výkon! AVÉ BULLS :)
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
I přestože jsme nenastoupili v dosti improvizované sestavě, tak jsme v tomhle zápase měli navíc. Zápas druhá třetina, kdy soupeř ukázal svoji kvalitu. My jsme nezvládli nejenom herně, ale hlavně v hlavách, protože Náchodský hráč svoji kůži nemůže nikdy dát takhle lacině. Jsem moc rád za třetí třetinu, která klukům ukázala, že jsou dobří hráči, že florbal hrát umí. Doufám že to bude pro kluky bude velká zkušenost, z které budou těžit do dalších zápasů a florbalových let. Děkuji soupeři za přeložení zápasu a za férový zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:45
přátelé nevyhnetelně se blíží konec zápasu
58:59
Obrana domácích teď spala na vavřínech a prošla nebezpečná golová přhrávka a následně střela, kterou zneškodnil až golman
55:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (10:4).
55:22
Špaček, Hnízdil a Vysoký a to není slovní hříčka, ale jména hráčů, si přichstali výbornou akci která končí v hnízdě golmana domácích
54:25
domácí takticky drží míček na ve své obraně a snaží se nedát soupeři ani čuchnout
52:56
Domácí se už asi vidí doma u řízků, za to hosté vypadají že si o přestávce uvědomili že mají hrát florbal
51:57
Hosté mají jednu nebezpečnou šanci za druhou, ale do brány se míčku nějak nechce
50:53
Trenér bulldogs zjevně sdílí můj názor a proto svolal své svěřence a vzal si oddechový čas
50:26
Timeout Bulldogs Brno
50:26
Obrana buldoků je momentálně asi steně jistá jako slepec který řídí autobus v centru města.
48:47
Zajíček mijí naprosto jasný gol do prázdné brány, buldokům asi o přestávce někdo rozhodil mířidla
47:26
hosté momentálně kombinují u soupeřovy branky
46:21
hráč hostů vyslal dělovou ránu která bohužel místo snahy golu spíše vypadala jako atentát na rozhodčího
45:17
brankář hostů skvěle zasáhl proti třele.
44:55
z šatny se vrátili úplně jiné týmy, už to nevypadá jako elévové proti mužům, ale bude to stačit na obrat?
43:00
V šatně hostů asi bylo veselo, protože tým hostů dává další rychlý gol
42:40
42:30
hosté z breaku střílí krásný gol, znamená to snad že by jsme se mohli dočkat obratu v tomto zápase?
41:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (10:2).
41:24
hosté se snaží dohnat stav v zápasu svými individuálními schopnostmi, zatím jim to moc nejde
40:31
tým hostů se dostal do slibného breaku ze kterého kvůli nepřesné přihrávce nuc nebude
39:40
hosté ztrácí každý balonék co jim domací poskytnou, nic nenaznačuje že by se průběh zápasu měl nějak výrazně změnit
37:51
hráč domacích po výborné akci minul odkrytou bránu
35:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #61 Martin Svatoň (10:1).
35:49
Domácí si vzali osobně že dostali tak laciný gol a s grácií ho soupeři ihned vrátili
35:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #87 Adam Jakubský (9:1).
33:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (9:0).
31:22
Hráč domacích svou střelou posílá tým hostů ještě blíže k velmi nepříjemné cestě domů. Mám pocit že v kabině hostů bude o přestávce pěkně dusno
31:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #29 Radim Švábík (8:0).
30:20
chystá další nebezpečná stadartka před bránou hostů.
29:36
29:36
Bulldogs střílí další gol po výborné nahrávce střelec dával v podstatě do prázdné brány
29:06
Kapitán týmu Jan Svoboda zvyšuje rozdíl o další gol a potvrzuje lepší připravenost jeho týmu na zápas
28:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #38 Jan Svoboda, asistoval #84 Adam Zukal (6:0).
28:46
domácí se zabydlují na útočné třetině soutěře
27:54
Domácí zatím v zápase předvádí absolutní dominnaci, hostující tým velmi tápe a nemohou najít na domácí recept
25:49
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #60 Tadeáš Svozil (5:0).
25:49
Domácí střílí branku ze standartní situace.
25:17
Domací právě vyslali další projektil který o milimetry netrefil soupeřovu bránu.
24:37
Slibná náhrávka před bránu domacích, bohužel hráč gostí nedostal míček pod kontrolu.
23:05
Domací do druhé třetiny vlétli opravdu naplno další break a další gol.
23:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner bez asistence (4:0).
22:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #38 Jan Svoboda, asistoval #88 Jakub Vitek (3:0).
19:15
Hosté stále nemohou vyzrát na soupeřovu obranu.
18:18
Buldoci úspěšně ubránili oslabení a jsou opět v plném počtu.
16:18
Vyloučen hráč #84 Adam Zukal družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
16:18
Vyloučen hráč číslo 84 na straně Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hole.
15:12
Tým domácích drží míček ve své obranné třetině a chystají se k akci
13:59
Po nádherné přihrávce přišla střela hostů kterou golman domácího týmů jen těžko vykryl
12:54
Bulldogs po trpělivé kombinaci po nepřesné přihravce ztrácí míček.
12:40
Bulldogs drží míček na své obrané třetině.
11:18
Tým hostů se dostává do breakové situace, ze které bohužel nevyletěla střela na bránu
10:01
Velikou chybu domací hráči nezvladli potrestat kvůli nepřesné přihrávce
09:25
Hráči domacích jsou v podstatě v neustálém tlaku na soupeře, gol je opět cítit ve vzduchu.
08:06
Hrači hostů se po delší době dostávají k míčku a hned vysílají své útočníky k bráně soupeře
06:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč, asistoval #61 Martin Svatoň (2:0).
06:11
Domácím hráčům se dostavá odměný za jejich vysoký tlak a vstřelují branku.
05:11
Po faulu domacích se na půlce dastávají ke hře hosté
04:08
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #38 Jan Svoboda (1:0).
01:54
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
01:15
Po slibném tlaku domacích se na míček dostávají hosté.
00:30
domácí hned po zisku míčku ztrácí míček po hře vysokou holí
00:01
Hrači se staví na úvodní buly, které vyhravá hráč týmu hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Šimon Sedláček; hráči v poli: Filip Knettig, Vojtěch Železo, David Špaček, Jakub Vysoký, Jakub Langpaul
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Jakub Vitek, Adam Zukal, Petr Šubrt, Filip Mazáč, Jan Svoboda
00:00
Zdravíme všechny fanoušky florbalu z brněnské haly Vodova, kde se utkají celky Bulldogs Brno a Florbal Primátor Brno. Zápas právě začíná!