1:1
9:1
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 13:2
1. Daniel Hrůza, 2. Marek Čáp, 4. Daniel Hrůza, 27. David Kolář, 41. Lukáš Trojáček, 42. David Kolář, 44. David Kolář, 48. David Kolář, 49. Jan Keyzlar, 49. Václav Strouhal, 50. Daniel Hrůza, 51. Lukáš Trojáček, 53. Petr Dolejš - 39. Jakub Malecha, 60. Jakub Malecha; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 7:1; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Luboš Zeman 10 - Jan Vališ 2, František Novák 9; po třetinách: 3:0, 1:1, 9:1;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Výborný začátek utkání, pak jsme se nechali ukolébat soupeřem. Svoji jasnou dominanci jsme ukázali ve druhé třetině. Děkuji klukům za zápas a výborným divákům za skvělou atmosféru. Tento zápas jsme si užili všichni.
Komentář hostů Novotný Jan (Trenér):
Kvalita a věkový průměr rozhodl. Škoda jen, že tým soupeře se nechová adekvátně ke své kvalitě a ke stavu utkání. Rozhodčí museli stále řešit hloupé chování soupeře. S kvalitnějšími soupeři jim to přinese i výsledkové komplikace.
60:00
Střely ve 3. části: 13:4
60:00
59:22
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #79 Tomáš Troják (13:2).
59:01
Vyloučen hráč #60 David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování.
57:48
Poslední minuty utkání jsou velmi napínavé, a částečně vyhrocené. Výsledek zápasu už je pravděpodobně jasný.
54:30
Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování.
53:30
Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování hokejky.
52:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #11 Jakub Štván (13:1).
51:56
Tribuna nadšeně jásá milevským hráčům. Toto fandění je jistě slyšet i v Budějovicích.
50:58
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #91 Patrik Plocha (12:1).
49:14
Milevští kanonýři nasadili těžkou techniku a míří jen do branky.
49:13
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #33 David Staněk (11:1).
48:53
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal bez asistence (10:1).
48:23
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #91 Patrik Plocha (9:1).
48:23
Střídání brankáře. Nový brankář #55 František Novák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
47:44
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář bez asistence (8:1).
43:21
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #66 Jan Loskot (7:1).
42:02
Vyloučen hráč #91 Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za zdržování hry.
41:01
Milevsko znovu najelo na formu rychlých gólů a navyšuje svůj náskok.
41:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #33 David Staněk (6:1).
40:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #29 Adam Černý (5:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:4
40:00
38:09
Milevsko dostává první gol. To je ale nerozhodí.
38:08
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha z trestného střílení (4:1).
33:20
Milevská obranná linie všemi silami zastavuje útoky hostujícího týmu.
29:01
Dorážení a "sekaná" před brankou hostů. Míček do branky bohužel nedostal.
26:44
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #9 Daniel Hrůza (4:0).
26:01
Opět vydařené oslabení domácích.
23:57
Oslabení domácích se prodloužilo. Nyní budou pod velkým tlakem.
23:56
Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:05
Vyloučen hráč #11 Jakub Štván družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:4
20:00
17:56
Golman Došwihu zatím drží tým bez jediné branky.
14:34
Vyloučen hráč #13 David Struška družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:06
Střela hostů mízí daleko za brankou.
12:23
Hostům se nedaří přechytračit domácí. Mají neprolomitelnou taktiku.
09:02
Několik neproměněných branek domácích. Ti se ale snaží i nadále.
07:20
Domácím se i přes problémy podařilo neprohrát oslabení.
05:18
Vyloučen hráč #17 Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
03:10
Vstup Milevska do zápasu je fenomenální. Třema rychlými goly si zajišťuje velký náskok.
03:09
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
03:09
01:05
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Marek Čáp, asistoval #11 Jakub Štván (2:0).
00:39
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #60 David Kolář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: David Struška, Lukáš Tancer, Jan Novotný, Václav Bíca, David Štěpka
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Adam Černý, Lukáš Trojáček, Marek Čáp, Václav Strouhal, Jan Loskot