2:1
- : -
FD Teplice

FD Teplice - Florbal Chomutov B U21 9:3
5. David Gebhardt, 13. Ondřej Kus, 22. Ondřej Brabec, 27. Vojtěch Strejcovský, 30. David Gebhardt, 33. Jakub Zeleník, 36. Richard Strejcovský, 50. Matěj Rabel, 53. Vojtěch Strejcovský - 9. Matyáš Rauscher, 20. Petr Švehla, 55. Ondřej Vršata; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:6; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Lukáš Topš 24 - Jakub Fiala 29; po třetinách: 2:2, 5:0, 2:1;
Komentář domácích Dolejší Pavel (Vedoucí):
Zkusili jsme se namotivovat a vyhecovat proti týmu Martina, což se nám povedlo. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Severa Martin (Trenér):
Od nás dnes katastrofální výkon, který ani nemá smysl hodnotit. Díky soupeři,rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
58:16
Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost.
58:15
Gebhardt označkoval konstrukci chomutovské branky.
54:35
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #4 Ondřej Vršata, asistoval #75 Tomáš Zelinka (9:3).
52:22
Branku družstva FD Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #40 David Gebhardt (9:2).
51:45
Topš vychytal tutovku Chumutova.
50:51
Vyloučen hráč #21 Tomáš Rudolf družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
49:09
Timeout Florbal Chomutov B U21
49:09
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 Matěj Rabel, asistoval #24 Lukáš Mucha (8:2).
45:17
Vyloučen hráč #4 Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
41:58
Jakub Zeleník prokličkoval celé hřistě ale gól z toho nakonec nepadl.
40:01
Hráč s číslem 24 Libor Sýkora pozdravuje fanoušky a především fanynky z trestné lavice.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:13
40:00
39:42
Vyloučen hráč #24 Libor Sýkora družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za špatné střídání.
38:24
Tepličtí přežili své oslabení a už hrají v plném počtu.
36:22
Vyloučen hráč #51 Adam Betka družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:07
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #40 David Gebhardt (7:2).
34:10
Vojta Strejcovský si zahrál na rybáře a chytil chomutovského brankáře do brankové sítě, tím že ji na něj povalil.
32:18
Rozebrání chomutovské obrany znamená další gól pro domací.
32:17
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #15 Vojtěch Strejcovský (6:2).
30:29
Houda promáčkl svou pumelicí horní tyč chomutovské brány.
30:10
Právě uběhla první polovina zápasu.
29:51
Branku družstva FD Teplice vstřelil #40 David Gebhardt, asistoval #17 Lukáš Fiala (5:2).
28:47
Smršť střel na brankáře Chomutova.
26:11
Branku družstva FD Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #41 Jan Karafiát (4:2).
23:07
Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:44
Branku družstva FD Teplice vstřelil #2 Ondřej Brabec, asistoval #24 Lukáš Mucha (3:2).
20:34
Utkaní je zatím vyrovnané. Jak na góly tak i herně.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:47
Výborné otočení zpoza branky a je z toho gól.
19:46
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #2 Josef Huňat (2:2).
17:27
Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za špatné střídání.
15:36
Cituji Davida Gebhardta: Já jsem sekal protože jsem už nemohl.
15:35
Vyloučen hráč #40 David Gebhardt družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
14:55
Všichni z týmu FD Teplice se začali radovat ale gól nebyl uznán. Stav je proto pořád 2:1.
12:24
Využitá přesilová hra týmu Teplice.
12:23
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #40 David Gebhardt (2:1).
11:18
Vyloučen hráč #2 Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování.
08:35
A máme tu první trest. Provinil se hráč s číslem 24 Libor Sýkora.
08:34
Vyloučen hráč #24 Libor Sýkora družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
08:12
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #27 Michal Marek (1:1).
07:44
Zatím je hra nahoru dolu.
04:09
04:09
První gól dnešního zápasu vstřelil David Gebhardt, po velmi krásné akci.
00:01
První buly vyhrály Teplice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U21: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Michal Marek, Martin Peksa, Matyáš Müller, Petr Švehla, Josef Huňat
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Lukáš Fiala, Ondřej Kus, Richard Strejcovský, David Gebhardt