3:2
4:5
- : -

Panthers Praha B U23 - FBC Slavia Praha 8:7
18. David Kolář, 21. Tomáš Mánek, 23. Josef Nový, 28. John Adam Hodek, 43. Matouš Hrubý, 49. Antonín Ježek, 51. Petr Škoda, 56. Tomáš Mánek - 26. Martin Fojtík, 31. Radek Kubala, 47. Ondřej Volf, 54. Martin Fojtík, 57. Ondřej Jüngling, 59. Martin Fojtík, 60. Vojtěch Šafář; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 0:7; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Slavata 18 - Tomáš Koval 33; po třetinách: 1:0, 3:2, 4:5;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
50 minut jsme hráli výborný zápas, ale musíme hrát až do konce. Pustili jsme soupeře do zápasu a nechybělo moc k vyrovnání. I tak musím kluky pochválit za výkon, který předvedli. Dokázali jsme si, že můžeme přehrát tým z prvních míst. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
Dnes zasloužené vítězství domácích. My jsme si mysleli, že to půjde tak nějak samo, ale to jsme se přepočítali. Rozhodly využité přesilovky a to že my jsme žádné neměli. Závěrečný tlak už nestačil. Na druhou stranu nejsme kapela, abychom furt vyhrávali. Příští týden je šance na reparát. Díky soupeřům, rozhodčím už méně... pěkný zbytek víkendu.
60:00
Střely ve 3. části: 18:13
60:00
59:14
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (8:7).
58:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #31 Jan Šimík (8:6).
56:55
Vejlupek pálí mimo.
56:01
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #81 Ondřej Jüngling, asistoval #10 Antonín Štička (8:5).
55:50
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #49 David Mašát (8:4).
53:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #55 Ondřej Volf (7:4).
51:12
Vyloučen hráč #31 Jan Šimík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:30
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #4 David Kolář (7:3).
50:00
Vejlupek hezkou střelou vyzkoušel pozornost brankáře hostů.
48:56
Timeout FBC Slavia Praha
48:56
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #20 Jakub Žiška (6:3).
48:15
Na balónku jsou teďka více hosté.
47:03
Hodek předvedl hezký blok.
46:10
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #28 Martin Krutský (5:3).
45:00
Wojnar dnes nemá střelecký den - míjí prázdnou bránu.
43:35
Škoda trefuej tyčku.
43:18
Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
42:32
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #52 David Polcar (5:2).
39:50
Vyloučen hráč #44 Radek Kubala družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
38:10
Panthers již dlouhou dobu obstřelují branku hostů.
33:56
32:49
Kolář míjí bránu hostů.
31:56
Vyloučen hráč #55 Ondřej Volf družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
30:29
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #93 Dominik Beran (4:2).
30:00
Právě se nacházíme v půlce základní hrací doby.
28:43
Žiška trefuje blok.
27:49
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #96 John Adam Hodek, asistoval #25 Petr Škoda (4:1).
27:49
Hodek z výběhu upravuje náskok Panthers.
27:19
Vyloučen hráč #81 Ondřej Jüngling družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:19
Třetí přesilová hra Panthers Praha, uvidíme co borci vymyslí tentokrát.
25:58
Hezká střela z Nového čepele.
25:03
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #44 Radek Kubala (3:1).
25:03
Forster ztratil na půlce a Slavie z toho těží.
23:50
Slavata chytá.
23:45
Ježkova přihrávka přes střed neprošla a Slavia jde do protiútoku.
22:39
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (3:0).
22:39
Ano, Josef Nový využívá přesilovou hru.
21:15
Vyloučen hráč #81 Ondřej Jüngling družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
21:15
Panthers si zahrají druhou přesilovou hru v tomto utkání. Dokáží ji proměnit i tentokrát?
20:22
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek z trestného střílení (2:0).
20:01
Panthers vyhrávají úvodní buly i druhé třetiny.
17:03
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #4 David Kolář, asistoval #96 John Adam Hodek (1:0).
17:03
A Kolář po přihrávce od Hodka využivá přesilovu hru.
16:34
Vyloučen hráč #55 Ondřej Volf družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
16:34
Domácí Panthers si zahrají přesilovou hru.
15:13
Úspěšný Mašátův blok.
14:15
Hráči Slávie trefují jen bloky Panthers.
13:18
Hodek trefuje ze standartky jen zeď.
13:00
Pěkná střela Hrubého po Novotného backhandové přihrávce.
12:03
Kolář trefuje blok.
10:58
Tempo zápasu je šílené - je to krásná podívaná.