5:5
1:3
1:0

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBŠ ATT Gorily Plzeň 10:9p
3. Marek Fučík, 16. Dominik Vlček, 18. Dominik Vlček, 21. Josef Čížek, 30. Tomáš Zelinka, 34. Dominik Vlček, 35. Dominik Vlček, 38. Jiří Dědič, 58. Ondřej Havelka, 62. David Caha - 8. Ondřej Budek, 22. Kryštof Lehečka, 29. Jonáš Janata, 35. Kryštof Lehečka, 36. Vojtěch Hejduk, 40. Jan Šobotník, 44. Ondřej Budek, 45. Ondřej Hlinovský, 53. Jiří Lukasch; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 24 - Filip Šik 13, Martin Lenárt 6; po třetinách: 3:1, 5:5, 1:3, 1:0;
Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí):
Dnes z naší strany zápas odehrán se srdíčkem. Odmakaný zápas, kdy oab týmy chtěli vyhrát a nedali si nic zadarmo. Dělba bodů asi zasloužená a v prodloužení se štěstí přiklonilo na naší stranu. Děkujeme soupeři za férový zápas a přejeme šťastnou cestu domů a hodně štěstí do zbytku sezóny.
Komentář hostů Surák Roman (Trenér):
Od začátku zápas ve vysokém tempu. My jsme bohužel celý zápas dotahovali a dnes to bohužel nevyšlo. Dnes nám prostě nebylo přáno... Klukům děkuji za vůli zápas otočit. Musíme to hodit za hlavu a být dobře připraveni na příští kolo. Fajn večer fšem!
65:00
Střely v prodloužení: 4:2
61:15
61:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha bez asistence (10:9).
57:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #12 Václav Hejplík (9:9).
52:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (8:9).
46:00
Gorily zlepšují svou hru na míčku a těží z toho mnoho střelami na branku soupeře
44:09
Z Goril se stávájí King-kongové a ujímají se otěží zápasu
44:08
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #73 Jakub Vojáček (8:8).
43:03
Využitá přesilová hra posílá Gorily do ztráty o 1 branku
43:02
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (8:7).
41:14
Síly na hřišti se nám vyrovnaly
41:13
Vyloučen hráč #36 Tomáš Zelinka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:44
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:01
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník bez asistence (8:6).
37:50
První branka pro zástupce mladší generace s číslem 38 Jiřího Dědiče
stav utkání po jeho akci s Drobišem 8:5
37:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #12 Václav Hejplík (8:5).
36:17
Hra se přelévá z jedné strany na druhou
35:32
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #73 Jakub Vojáček (7:5).
35:22
Tempo obou týmu je velmi vysoké
34:35
Z hrací plochy se nám stala střelnice
34:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #72 David Caha (7:4).
34:27
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #39 Jonáš Janata (6:4).
34:11
Vyloučen hráč #80 Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:41
32:20
Střídání brankáře. Nový brankář #3 Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
32:20
Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:46
Zelinka krásnou střelou od mantinelu prostřeluje brankáře hostů a posílá domácí do 2 brankového vedení
29:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #36 Tomáš Zelinka, asistoval #27 Josef Čížek (5:3).
28:03
Janata snižuje na ztrátu pouhý jeden gól pro Gorily
28:02
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #17 Matěj Surák (4:3).
21:37
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #2 Jan Šobotník (4:2).
21:00
Střela Čížka z půlky končí za zády gólmana
20:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #17 Dominik Vlček (4:1).
17:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #27 Josef Čížek (3:1).