5:1
3:1
- : -

FBC Mohelnice - FLORBAL LITOMYŠL 8:4
22. David Nejezchleba, 23. Jakub Weiss, 29. Josef Veselík, 33. Lukáš Zach, 34. Filip Heller, 48. David Nejezchleba, 52. Lukáš Zach, 56. Filip Heller - 3. Marek Boštík, 15. Michal Háp, 33. Štěpán Švec, 53. Michal Háp; rozhodčí: Daniel Tichý - Tomáš Hruška; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Hampl 8 - Tomáš Votroubek 24; po třetinách: 0:2, 5:1, 3:1;
Komentář hostů Petr Patrik (Asistent trenéra):
Dnes krasný zápas plný zvratů.Bohužel pro nás skončil prohrou. Děkuju rozhodčím, divákům a soupeři za super zápas.
60:00
Komentář domácích Jiří Šincl: Kvalitní soupeř, jedno z nejkvalitnějších utkání, které jsme letos hráli. V první třetině jsme byli horším celkem, soupeř hrál výborně. Zlepšeným trpělivým výkonem jsme si však došli pro další tři body a zůstáváme doma nadále stoprocentní. Dnes si kluci zaslouží velkou pochvalu.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
58:30
Dnešní utkání sleduje 50 diváků. Děkujeme!
58:11
Mohelnice neproměňuje ani svou druhou přesilovou hru
56:08
Poprvé za celý zápas se na hřišti objevuje Matěj Keprt
56:07
Vyloučen hráč #43 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání.
55:29
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
55:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #29 Adam Navrátil (8:4).
55:05
Po faulu na Weisse se při vstávání ze země lstivě usmíval
54:45
Kučera dostal přihrávku z rohu a objevil se ve velké šanci, kterou neproměnil
52:56
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #25 Marek Lamplot (7:4).
51:36
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #96 Tomáš Novotný (7:3).
50:00
Litomyšl pressuje, obrana Mohelnice 100%
47:43
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #87 Jiří Šula (6:3).
41:26
Mužský tým přišel podpořit junior Adam Soural. Tímto ho vřele zdravím :)
40:30
Trestné střílení družstva FBC Mohelnice neproměnil #65 Tomáš Šalda.
33:08
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller bez asistence (5:3).
32:46
32:46
Nádherná střela na bližší tyč od Zacha posílá Mohelnici do vedení
32:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #25 Marek Lamplot (3:3).
32:00
Litomyšl v pěti
31:03
Mohelnice střílí jednu střelu za druhou, ale obrana Litomyšle předvádí skvělé výkony
29:58
Vyloučen hráč #47 Filip Lněnička družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
29:35
Máme tu odložené vyloučení, Mohelnce se snaží dát branku v šesti
28:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #41 Josef Veselík, asistoval #16 Matěj Bizek (3:2).
26:36
Mohelnice nepouští Litomyšl ke střele
25:18
Krásná střela v podání Nejezchleby
22:59
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #29 Adam Navrátil (2:2).
22:59
Máme tu vyrovnávací branku v podání Weisse
21:44
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #88 Martin Kubíček (1:2).
21:28
Vaněk sám před brankářem jeho střela byla vyražena.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:4
20:00
14:22
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (0:2).
13:39
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra na zemi.
13:09
Bizek si prošel mezi třemi hráči jeho snažení ukončil až brankář hostí
10:04
Z tribun zní hlasití fanoušci Mohelnice z řad mládežnických kategorií.
09:12
Litomyšl pressovala, ale Mohelnice skvěle ubránila.
06:11
Zach zkouší, ale střela míří nad
05:04
Krásná střela Navrátila, kterou brankář vyráží.
03:20
Valigura vybojoval míček u mantinelu a šel sám na brankáře, ten však 100%.
02:32
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Marek Boštík, asistoval #96 Tomáš Novák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Tomáš Hruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Votroubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Michal Háp, Marek Lamplot, Tomáš Novák, Štěpán Švec
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Martin Nitsche, Tomáš Novotný, Josef Veselík, Matěj Bizek, Lukáš Zach
00:00
Vítáme Vás u zápasu 13. kola Divize D mezi domácí Mohelnicí a hostující Litomyšlí. Přejeme příjemnou zábavu.