1:5
1:1
- : -

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:9
23. Barbora Špačková, 56. Barbora Špačková - 7. Linda Pudišová, 8. Malwina Zagórska, 10. Michaela Mlejnková, 21. Paulína Hudáková, 31. Karolína Sigmundová, 32. Veronika Rybičková, 32. Radka Niemczyková, 35. Markéta Vrlíková, 48. Malwina Zagórska; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Kristýna Karli 16 - Jana Dupčáková 15; po třetinách: 0:3, 1:5, 1:1;
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:13
Hosté ubránili oslabení a už se zase ženou do útoku.
59:00
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:13
Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
55:56
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (2:9).
55:56
Nejprve Zlatníková trefila tyč, od té se však míček odrazil ke Špačkové a ta se už nemýlila.
55:07
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:42
Pěnkavová těsně minula bránu hostů.
47:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (1:9).
45:34
Zagórska z první netrefila branku domácích.
43:42
Urbášková se procpala přes 3 hráčky Tigers, míček ale neskončil v brance.
42:46
Hudáková se snažila najít Mlejnkovou, té však balónek přeskočil čepel a nezakončila.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny znovu vyhrála Ostrava.
40:00
Střely ve 2. části: 2:11
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:54
Hurníková se dopustila menšího faulu a rozehrávat tak bude Start98.
38:33
Sigmundová zakopla o Mervartovou.
35:07
Hudáková nastřeluje pouze tyč domácí branky. Ostrava je tuto třetinu velice produktivní.
35:00
Dnešní utkání sleduje 54 diváků, děkujeme!

34:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #14 Karolína Sigmundová (1:8).
34:26
Start98 nabírá poslední síly a vrhá se do útoku.
34:03
Středulová spolu se svojí spoluhráčkou Niemczykovou velmi aktivně napadají obranou dvojici Šnajberková - Baťková.
33:42
Ostrava hraje třetí třetinu pouze na 10 lidí. Hra tak trochu ztrácí tempo, ale na soubojích to poznat není.
31:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #13 Adriana Středulová (1:7).
31:34
Ostrava se rozstřílela a dává již třetí gól v rozmezí ani ne dvou minut.
31:30
Poláková dorážela střelu Pěnkavové, tento pokus těsně minul branku.
31:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:6).
31:15
Rybičková se po dvou asistencích i sama prosazuje a zvyšuje již na 6:1.
30:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Karolína Sigmundová, asistoval #42 Linda Pudišová (1:5).
30:11
Ostravská první formace opět v režii již pátého gólu.
30:06
Zlatníková bojuje o balónek v útočném rohu.
28:59
Rybičková se chtěla vydat dopředu, ale její únik zastavil hvizd rozhodčí.
26:13
Zlatníková se snažila krosem najít Špačkovou, tentokrát akci zastavila obrana Ostravy.
22:35
22:35
Musím se domácímu týmu omluvit, tato akce byla opravdu ukázková, střela Špačkové krásně zapadla do branky hostí.
22:14
Domácím hráčkám se dnes příliš nedaří dostat se do nějakých větších šancí.
20:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #9 Veronika Rybičková (0:4).
20:54
Napodruhé se to Hudákové povedlo a zvyšuje skóre zápasu na 0:4.
20:34
Hudáková z dobré pozice hledala místo mezi rukama domácí gólmanky Karli.
20:00
20:00
I druhou úvodní buly třetiny vyhrál hostující tým.
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
19:37
Zagórska promáchla přihrávku své spoluhráčky Mlejnkové a touto akcí končí i první třetina.
18:34
Hudáková po sřetu se dvěma hráčkami Tigers odkulhává na střídačku, doufejme že bude v pořádku.
16:56
Zagórska udělala kolečko s míčkem kolem celé obrany Tigers, nakonec jej však ztratila, a tak její pokus zůstává bez úspěchu.
15:58
Vrlíková zkoušela střílet z půlky hřiště, balónek však neprošel přes obranu domácích.
14:43
Vejvodová se snažila prokličkovat přes obranu Ostravy, bohužel pro domácí se jí druhá klička nezdařila a na míčku tak pokračují hráčky hostů.
14:07
Mrázová netrefila branku Dupčákové.
11:58
Středulová byla tak moc koncentrovaná na to, aby trefila bránu, že zapomněla jak se běhá a skončila na zemi. Naštěstí se ale zvedá a vypadá to, že ve hře bude pokračovat bez sebemenších problémů.
10:47
Špačková prověřila pozornost hostující gólmanky.
09:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #9 Veronika Rybičková (0:3).
09:52
Přesilová hra trvala přesně 6 vteřin, než jí hráčky z Ostravy dokázaly využít a skóre se tak zvýšilo na 0:3.
09:46
Vyloučen hráč #13 Eliška Poláková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:46
Máme tu první přesilovou hru utkání, po faulu domácí Polákové si Ostrava zahraje přesilovku.
07:58
Polská posila Ostravského týmu, Malwina Zagórska využívá brejkovou situaci a posílá svůj tým již do dvoubrankového rozdílu.
07:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #12 Natálie Hurníková (0:2).
06:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #65 Radka Niemczyková (0:1).
06:46
Máme tu úvodní branku dnešního zápasu. Její autorkou se stala hráčka hostujícího celku, Linda Pudišová.
06:10
Poláková chtěla střílet ze standardní situace, ale míček jí sjel z čepele.
05:15
Ostrava se však nenechává zahanbit a také začíná být dravější do šancí.
04:45
O první větší šanci se postarala kapitánka domácích Vejvodová.
02:43
Poláková se dobře uvolnila z mantinelu a pokusila se o střelu z výběhu, ta však končí mimo branku hostující golmanky Dupčákové.
01:23
Druhá formace Ostravského celku nacvhíli zamknula domácí na jejich obranné polovině, ale nepodařilo se jim úspěšně zakončit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Karolína Bínová, Karolína Sigmundová, Markéta Vrlíková, Kristina Hudáková, Linda Pudišová
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Markéta Baťková, Vanda Šnajberková, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková, Kristýna Vejvodová
00:00
Vážení divácí, vítáme Vás u online přenosu dnešního utkání na Jižním Městě. Dnes se nám představí dva týmy z dvou rozdílných krajů republiky. Jako domácí se představují FATPIPE Tigers Start98 Kunratice a jejich protivníkem jsou hráčky hostujícího celku FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.
00:00
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál tým hostů a zatím stále drží balónek na svých čepelích.