4:1
2:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - PSN Tatran Střešovice 10:5
4. Dominika Buczek, 8. Alžbeta Ďuríková, 13. Alžbeta Ďuríková, 18. Vendula Maroszová, 26. Denisa Ferenčíková, 30. Lucie Cholinská, 37. Dominika Buczek, 39. Karolína Janatková, 56. Eliška Planková, 58. Šárka Staňková - 5. Lucie Želízková, 7. Veronika Kopecká, 28. Karolína Stůjová, 51. Mariana Býčková, 53. Karolína Stůjová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Nikola Příleská 16 - Markéta Antalová 13; po třetinách: 4:2, 4:1, 2:2;

57:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #7 Vendula Maroszová (10:5).
57:54
Staňková s Maroszovou rozebraly obranu Tatranu a do prázdné zakončují
57:10
Příleská si zatím pohlídala všechny pokusy, které prošly na branku
56:10
Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
55:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #26 Barbora Husková (9:5).
52:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #24 Mariana Býčková (8:5).
52:15
Další gól Tatranu z předbrankového prostoru
51:54
Seevaldová se rvala na brankovišti jako lev ale míček zůstal pár centimetrů před čárou
50:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková bez asistence (8:4).
41:35
Maroszová to zkoušela podobně jako Buča před chvílí zpoza branky ale Antalová byla na místě
38:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Karolína Janatková, asistoval #8 Dominika Buczek (8:3).
38:32
Po parádní kombinaci dotřískala míček do branky debutantka ve vítkovickém dresu Janatková
36:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #15 Šárka Staňková (7:3).
29:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (6:3).
29:45
Další kiks/fatál v obraně hostí opět trestá dvojice Betka - Cholča
27:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #87 Lucie Romančáková (5:3).
27:49
Odražený míček napálila přesně na zadní tyč Stůjová
27:20
Příleská chytá pokus Beránkové a následně domácí zahrozili rychlým kontrem
26:54
Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
26:54
F. M. Dostojevskij - Zločin a trest ve florbalovém vydání. I tady je v hlavní roli sekera ale místo vyhnanství na Sibiři to spraví dvě minuty na trestné
25:49
Příleská si pohlídala pokus Vachudové
25:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #8 Dominika Buczek (5:2).
25:01
Po 301 vteřinách využívá nápor kapitánka domácích
24:11
Vítky začínají druhou část náporem, další zákroky Antalové proti Cholinské a Huskové
17:30
Vítkovická lajna zůstává na hřišti a Maroszová buď trefuje spojnici nebo dává gól, každopádně skóre se nemění
17:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (4:2).
17:09
Analogická situace jako při prvním gólu, v brejku si Vejdy a Buča vyměnily role
16:22
Betka po zásahu vysokou hokejkou přepočítává zuby
15:24
Projektil Stůjové sice možná mohl vylekat Příleskou ale zaměstnal jen podavače míčků
13:49
Husa orazítkovala levou tyč Antalové, z jejího pohledu pravou i když ve finále to je asi celkem jedno kterou..
12:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #15 Šárka Staňková (3:2).
12:37
Betis to vzala z vrchu na sebe, trefila přesně na zadní a brankářka Tatranu tak má stále stoprocentní neúspěšnost
10:55
Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:55
Pak ale Stůjová zahazuje Leňu Novotnou za manťák a jde si posedět
10:42
Standardka Tatranu je zblokována vedle
10:21
Většina vítkovických střel zatím míří do bloků, vlastně úplně všechny kromě těch dvou, které skončily v kase
07:58
Začíná se zastřelovat vítkovická posila Janatková
07:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #18 Lucie Cholinská (2:2).
07:03
Teď jsem na rozpacích, jestli to v podání obrany Tatranu byl kiks nebo fatál. Každopádně ho Cholča s Betkou využívají k vyrovnání
06:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #15 Vendula Beránková (1:2).
06:20
Nahození Beránkové dotlačila do sítě Kopecká
04:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (1:1).
04:10
Klasické "nedáš-dostaneš", Antalová vychytala Novotnou a na druhé straně následovala kombinace do prázdné
03:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #7 Vendula Maroszová (1:0).